sahte marka dedektifliği

Kurumsal Denetim ve Firma Analizi

KURUMSAL DENETİM VE FİRMA ANALİZİ

KURUMSAL DENETİM VE FİRMA ANALİZİ NEDİR?

Kurumsal denetim ve firma analizi; adından da anlayabileceğiniz gibi kurumsal olarak gerçekleştirilmekte olan araştırmalarımızdan, çalışmalarınızdan biridir.  Özel dedektiflerimiz profesyonel olarak gerçekleştirdikleri bu araştırmada birtakım tespitler ve analizler yapmaktadır.  Yapılan bu tespitler ve öneriler doğrultusunda şirketlerin bayilik ve acentelik hizmetleri verip vermemeleri konusunda bir takım firmalar ile ortaklık içerisine girip girmemeleri analiz edilmektedir. Aynı zamanda da yine kurumsal denetim ve firma analizi kapsamında şirketlerin iç denetim ve dış denetim olarak analizleri gerçekleştirilmektedir

KURUMSAL DENETİM VE FİRMA ANALİZİ İÇ VE DIŞ DENETİM

Kurumsal denetim ve firma analizi kapsamında dış denetim olarak bahsetmiş olduğumuz analiz tamamıyla ortaklık kurmayı düşündüğünüz firmalara yönelik yapılan araştırmalardan onların ortaklığa uygun olup olmadığından veya bayilik acentelik vermeyi düşündüğünüz kişi ya da kişilerin ticari faaliyetlerinin incelenmesinden ve değerlendirilmesinden oluşmaktadır.

Kurumsal denetim ve firma analizi kapsamında iç denetim olarak adlandırdığımız denetim ise bayilerinizin ya da ortaklarınızın aranızda yapmış olduğunuz sözleşme gereğine uyup uymadığını tespit etmek ve aynı zamanda da firmamız bünyesinde faaliyet gösteren kişi ya da kişilerin yapmış oldukları uygunsuz bir takım davranışlar olup olmadıklarını tespit etmektedir. Böylelikle oluşabilecek risklerden haberdar olma şansınız ve bu risklere karşı önlem alma imkanınız mevcut olacaktır.

KURUMSAL DENETİM VE FİRMA ANALİZİ AMACI

Kurmsal denetim ve firma analizi amacı sizin kontrol etmekte zorlandığınız ve size bağlı olarak faaliyet göstermekte olan acentelerin ve bayilerin hakkında tüm gerekli olan analizlerin ve tespitlerin yapılmasıdır.

Kurumsal denetim ve firma analizi yapmış olduğunuz anlaşmalarınız ve sözleşmeleriniz ile ortaklaşa iş yürüttüğünüz firmalar ile ilgili herhangi bir uyumsuzluk olup olmadığının tespit edilmesi, oluşabilecek olumsuzluklara karşı önlemler almanız amacıyla yapılmaktadır.

KURUMSAL DENETİM VE FİRMA ANALİZİ HİZMETLERİ

-Kasko sağlık ve hırsızlık Sigorta hasar soruşturma ve delillendirme

-Suistimal denetimi ve veri analizi

-Taklit sahte mal üretimi ve Marka Patent telif hakkı hırsızlığı tespiti ve delillendirme

-Bilgisayar teknik araştırma dijital veri analizi ve silinen verilerin kurtarılması

-Icra takip ve tebliğ için şahıs şirket adres ve yer tespiti

-Izleme ve raporlama