BASINDA BİZ
www.ankara-haber.com

Türkiye Özel Dedektiflik Bürosu ve Araştırma Hizmetleri veren kadrosu ile sektöründe lider ve yaptığı işleri en iyi şekilde sonuçlanmasını sağlayan firma olarak, müşterilerinden gelecek olan böcek arama... Devamını oku

www.magazin-gossip.com

Böcek arama, tarama hizmetinde bir yeniliğe imza atarak, İstanbul merkezli çalışıp Türkiye’nin 81 vilayetine hizmet veriyorlar.Basına Yansıyan Gizli Dinleme ve Bulunan Böcekler İşleri Arttırdı... Devamını oku

www.elit-magazin.com

Uzun zamandır Türkiye ve dünyada birçok ülkede faaliyet gösteren Türkiye Özel Dedektiflik Bürosu, yeni cihazı ile müşterilerini şok etti. Eğer bulundukları alanda böcek diye tabir edilen ve... Devamını oku

www.elit-magazin.com

Uzun zamandır Türkiye ve dünyada birçok ülkede faaliyet gösteren Türkiye Özel Dedektiflik Bürosu, yeni cihazı ile müşterilerini şok etti. Eğer bulundukları alanda böcek diye tabir edilen ve... Devamını oku

www.elit-magazin.com

Uzun zamandır Türkiye ve dünyada birçok ülkede faaliyet gösteren Türkiye Özel Dedektiflik Bürosu, yeni cihazı ile müşterilerini şok etti. Eğer bulundukları alanda böcek diye tabir edilen ve... Devamını oku

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti

Böcek (Dinleme Cihazı) Nedir?

Böcekler aslında ses dinleme ve kayıt alma bide yerine göre görüntü alma özelliğine sahip olan küçük ama etkili cihazlardır. Bu cihazlar ilk olarak ülkemize Çin’den sokularak, sonrasında ise Amerika, Almanya, İtalya ve Fransa gibi ülkelerden sokularak Türkiye piyasasında aktif olarak satılmakta olan bir cihazdır. Bu cihaz insanların özel hayatını dinlemek için değil, aslında devlet yetkililerine bağlı casusların diğer devlet yetkililerinin yaşam alanlarına koyarak dinlemelerini sağladıkları bir cihazdır. Ama ne yazık ki bu cihazlar çok ucuz oldukları ve Türkiye’de de kolayca satıldıkları için her isteyen birey tarafından kullanılabilen cihazlar haline geldi. Bu cihazlar sayesinde artık insanların diğer kişiler yüzünden özel hayatı diye bir şey kalmadı ve tamamıyla istedikleri gibi dinlemeler yapabiliyorlar. İşte böcek (dinleme cihazı) nedir? Diye soranlar için yanıtımız budur. Böceklere daha bunun gibi birçok örnekler vererek müşterilerimizi hayrete uğratabilir ve dediklerimize inanamayabilirsiniz. 

Böcek (Dinleme Cihazı) Nerelerde ve Ne Şekilde Kullanılır?

Bu böcek diye tabir edilen cihazlar hakkında bireylere biraz bilgi verebilmek amacı ile bu makaleyi hazırladık. Hazırlanan bu makalede müşterilerimize, her şeyi anlatamasak da biraz olsun bilgilendirebilmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Alanında en iyi hizmet kalitesini müşterisine sunmayan çalışan şirket çalışanlarımız, böceklerin genelde yangın dedektörü, mouse, klavye, çakmak, duvar saati, kol saati ve elektrik prizleri gibi yerlerin veya cisimlerin içlerinde bulunduklarını belirtiyor ve hatta bir keresinde bu cihazların internet modeminin içinde değil komple kendisinin bir dinleme cihazı olduğunu söylediler. Bu tip cihazlar bu şekillerde olup, dinlemeler e izlemeler sağlanıyor. Bu cihazların kullanım şekli ise çok basit, satın alınan bu cihazlar basit bir ortamda bile rahatça bir yere yapıştırılabilir ve kolayca bu şekilde kullanılabilir. Demin yukarıda böcek (dinleme cihazı) nedir? Diye sorduğunuz sorudan sonra böcek diye tabir edilen bu cihaz nerelerde ve ne şekilde kullanılır diye sizlere anlattık. 

Böceklerin (Dinleme Cihazı) Kullanım Amacı Nedir?

Böcek denilen bu ses dinleme ve kayıt cihazları, bireylerin özel yaşam alanlarında kullanılmakta olan cihazlardır. Bu cihazlar yüzünden bireyler bazen çok ama çok zor durumda kalabiliyorlar. Çünkü bu cihazlar küçük oldukları için her yere konulabiliyor ve kişilerin rahatça dinlenebilmesini sağlıyor, bununda beraberinde kişileri dinlemek veya istemek isteyen kişiler bu işi GSM tabanlı olarak yapıyorlarsa, kayıt altına alarak saklayabilir yada istediği paylaşım yerinde de paylaşabilir. Diğer kötü amaçla bu belge ve bilgileri elinde tutan kişi ise istediği zaman bu cihazlarda almış olduğu kayıtları herhangi bir yerde paylaşıyor ve kişileri zor duruma sokarak türk örf ve adetlerine uymayan davranışları yada konuşmaların olduğu kayıtları herkesle paylaşıyor. İşte tam bu noktada bizim şirketimiz devreye giriyor ve müşterilerimizi bu çirkin durumdan kurtarıyoruz. Sizlere bahsettiğimiz bu böcek (dinleme cihazı) nedir veya bunların işlevleri nelerdir? Gibi sorularınız için bizleri arayarak yada bizlere mail yolu ile mesaj atarak veya sizlere özel tasarlanmış olan resmi web sitemizi ziyaret ederek size gereken bütün bilgiyi alabilirisiniz. 

Böcek Arama Hizmeti

Firmamız, uzun dönemdir böcek arama hizmeti alanında en iyi bir biçimde hizmet vermekte olan bir şirkettir. Yaptığımız bütün çalışmalar ile hem Türkiye’de hemde dünya genelinde takdire şayan işlerimiz ile herkesin takdirini ve desteğini alan şirketimiz, şimdi ise müşterilerine sınırsız böcek arama hizmeti verebilmek için sabırsızlıkla beklemekte olan bir kurumdur. Firmamıza verilmiş olan bütün böcek arama işlerine, en büyük özeni ve disiplini göstererek çalışan firmamız, verdiği bu hizmet ile müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır. Doğrudan bireylerin istekleri üzerine yaptığımız bu çalışmalarda, en iyisini yapabilmek adına durmadan çalışmalar ve araştırmalar yapmaktayız. Kendimizi uzun yılların verdiği tecrübeli ile pekiştirip, müşterilerimize en mükemmel hizmet kalitesini de sunmakta bir şirketiz. Bu alanda Müşterilerine bu kadar iyi hizmet vermeye çalışan bir firma ile çalışmak, bireylerinde faydalarına olacağından emin olabilirsiniz. Okurlarımız için şimdi ise bu böcek diye tabir edilen cihazların ne gibi amaçlar için konulduğunu anlatacağız.

Böcekler Genelde Ne Amaçla Kullanılmaktadır?

Böcek diye tabir edilen bu cihazlar aslında ses dinleme cihazlarıdır. Bu cihazlar bazı zamanalar yerine göre görüntüde alabilir, çünkü bu cihazların bazıları görüntü alma özelliğine de sahip olan cihazlardır. Böcekler genel olarak bakıldığı zaman tabi ki de birini gizli bir şekilde dinlemek için konulan cihazlar olduğundan, evlerde, arabalarda ve ofis tarzı yerlerde gizlenerek bir yerlere saklanmaktadır. Bu cihazlar bireylerin özel konuşmalarını, gizli video veya fotoğraflarını belgeler haline getiriyor ve bu gibi kötü kişiler tarafından çirkin eylemler yapılıyor. Ama bunlar bunlarla da sınırlı değil, çünkü bu cihazları kötü amaçların yanı sıra kimi kişiler diğer bireye veya bireylere zarar verebilmek için önemli iş görüşmelerini de kaydını alıyor ve sonrada kendi çıkarları için kullanıyorlar. Ama bizim firmamız, müşterileri için en iyisi olan tpt-345-a modeli böcek arama, tarama ve gizli kamera tarama cihazı ile profesyonel bir böcek arama hizmeti veriyor ve müşterilerimizi de bu dertten kurtarmış oluyoruz. 

Böcekler Genelde Ne Gibi Yerlere Konulmakta Olan Cihazlardır?

Yaptığımız bütün böcek aramaları sırasında neredeyse akla gelmeyecek yerlere konulmuş olan böcekler tespit ettik. Bu ses dinleme ve kaydetme cihazlarını bulduğumuz yerler akıllara durgunluk veren cinsten. Bu tür cihazlara vereceğimiz örnekleri şöyle sıralayabiliriz; başta duvar saati şekilde olup, aynı zamanda klavye, çakmak, yangın dedektörü, mouse, telefonların şarj aletleri, üçlü prizler, resim çerçeveleri ve daha buna benzer birçok cismin içine yerleştirilmiş olan cihazlar gördük. Ama her biri alanında uzman kadromuz ile müşterilerimizi dinlemek için konulmuş olan bu tür ses dinleme ve kayıt cihazları için böcek arama hizmeti veriyor ve müşterilerimize en mükemmel şekilde hizmet vermiş oluyoruz. Genelde insanların özel yaşam alanlarına konulmuş olan bu cihazlar sayesinde birçok bireyin başı işe girmiştir ve bu yüzden bir süre mağdur bir şekilde yaşam sürmek zorunda kaldılar. Bu böcek arama hizmeti konusu hakkında detaylı bir bilgi için, firmamız ile irtibata geçiniz ve müşterilerimize özel yapmış olduğumuz kampanya ve indirimler hakkında gereken bütün bilgileri alabilirsiniz.

Böcek Araması Nasıl Yapılır?

Böcek arama işlerinde en iyisi olabilmek için çok çalışan ve bütün vaktimizi bu işlere harcamakta olan bir kurumuz. Bütün böcek arama ve tarama firmaları bu sektörde en iyisi olduklarını iddia ediyorlar, ama bu iş o kadarda basit değil. Çünkü bizim şirketimiz bu alanda en iyisi olmayı başaralı baya bir uzun süre oldu. Böcek araması nasıl yapılır? Diye düşünüyorsanız, şirketimiz müşterilerine bu konuda biraz açıklama yaparak sizleri aydınlatsın. Böcek arama işlerinde öncelikle siz olsaydınız nereye koyardınız? Gibi düşünceler ile hareket ederek, dikkatli bir şekilde bütün odayı veya ofisi yada arabanın içini aramalısınız. Zaten bu işlemlerden sonra ise varsa eğer, kesin çıkacağından emin olabilirsiniz. Ama dediğimiz gibi sadece cihazlar yetmez, bazen aklınızı da kullanarak yapmanız gerekenleri yapmalısınız. En iyisi olabilmek için en iyisini yapmanız gerekir. İşte bu yüzdende bizim firmamızı seçerek tamda istediğiniz gibi bir böcek arama hizmeti alabilirsiniz.

Böcek Araması Sırasında Nelere Dikkat Edilmeli?

Böcek araması nasıl yapılır? Sorusuna cevap verdikten sonra, şimdi ise nelere dikkat edilmeli onlardan bahsedeceğiz. Böcek aramaları sırasında bulunduğunuz veya bulunduğumuz alanda kesinlikle elektrik olmamalı, çünkü vericilerin sinyalini bozabiliyor ve bu sayede bizim cihazımızın çalışmasına engel oluyor. Diğer bir başka etken ise ki bu en önemlisidir, cep telefonlarının kapatılması veya uçak moduna alınması önemli etkenlerden birisidir. Çünkü cep telefonları GSM tabanlı oldukları için farklı verici sinyalleri vererek cihazımız çalışmasına engel olmaktadır. Böcek arama hizmetinde en çok dikkat edilmesi gereken şeylerden birisi, arama süresince konuşulmaması ve doğrudan asıl şüphe duydukları noktaları böcek arama ve tarama ekibimize belirterek o noktaları aramasını istemesidir. Bütün bunların beraberinde böcek arama nasıl yapılır? Sorusuna dikkat çekerek, böcek arama hizmeti bu şekilde yapılmalıdır diyoruz.

Böceklerin Kullanım Amaçları ve Bu Kullanıma Dayanmaları Ne Kadar Sürer?

Bu böcek diye tabir edilen ses dinleme cihazlarının asıl kullanım amacı, devlet başkanlarının birbirlerini takip edebilmek için uygulamış olduğu yöntemlerden birisidir. Ama gün geçtikçe ne yazık ki bu cihazlara insanlarında ulaşması kolaylaştırıldı. İşte bu sayede bireyler diğer kişileri bu şekilde dinliyor ve hatta yerine göre izliyorlar bile, ama dediğimiz gibi müşterilerimiz bu konuyu çok düşünmesinler, bizi arayarak kafanızda kalan soru işaretlerini giderebilir ve sizin için gerekli olan bütün bilgileri arayabilirsiniz. Yani kısacası bu yöntem ile kişilerin hayatlarına istedikleri gibi müdahale edebiliyorlar. Bu cihazların kullanım sürelerine gelince, fazla kullanımda uzun süreli bir işlevleri olmaz. Zaten bu cihazlar şarjlı ise 1 ila 3 gün arasında şarjları dayanabilir ve sonrasında ise bu cihazların şarj edilmesi gerekir. Edilmediği takdirde bu böcekler kendini kullanıma kapatır ve etkisiz bir ürün olur. Ama birde bu cihazların prize veya araba kontağı gibi elektrik gelen yerlere bağlı olan cihazlar var. İşte o cihazları güzel bir yere yerleştirilmişse, uzun bir süre ses ve görüntü kaydı yapabilir. Böcek araması nasıl yapılır, konusunda bizleri arayarak, kişilere gereken bütün bilgileri edinebilirsiniz. 

Böcek Araması Nasıl Yapılır?

Böcek araması nasıl yapılır; şirketimizin yaptığı böcek araması %100 yerli üretim olan tbt-345-a böcek arama modülü ve gizli kamera tespit cihazı ile yapılmaktadır. Özel dedektiflik büromuzdan talep ettiğiniz böcek araması, iki kişilik bir ekip ile yapılmaktadır. Ekibimiz son teknoloji cihazları kullanarak, ortam içerisinde böceklerin yer alabileceği bütün kıvrımlara bakmaktadır. Dinleme cihazı ve gizli kamera olarak tabir edilen böceklerin ortaya çıkacağı garantisini vermekteyiz. Garantili bir şekilde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda, müşterilerimizin ekibimize tarif etmiş olduğu mekan içerisindeki tüm cihazlar ortaya çıkacaktır.

Günümüz dünyasında bireyler arasında artan gizli kamera ve dinleme cihazı mağduriyetleri sebebiyle, firmamız son teknoloji ürünleri kuşanarak, müşterilerimizin taleplerine karşılık profesyonel böcek araması hizmeti vermektedir. Hizmetimizin gerçekleşeceği esnada adres içerisindeki bütün elektrik hatları, kornişler, lamba yuvaları, sigortalar son teknoloji cihazlar ile taranacaktır. Gelişen teknolojinin çok ufak boyutlar kazandırmış olduğu dinleme cihazı ürünleri, rahatlıkla insan gözünden saklanabilecek bir hal almıştır. Böyle bir sebepten ötürü, bireyler iş yerlerinin, evlerinin, arabalarının veya herhangi bir alanın içerisine yerleştirilmiş olan böcek (gizli kamera, dinleme cihazı) cihazlarını göz ile bulamaz.

Böcek Aramasında Nelere Dikkat Edilir?

Böcek araması hizmetinde dikkat edilmesi gereken en önemli etkenler; elektrik hatları, duvar arkası ve perde arkalarıdır. Bu alanlarda elektrik çekildiği için, yerleştirilen dinleme cihazı ve gizli kameralar sürekli olarak çekim yapacaktır. Yani bu da demektir ki, yerleştirilen bir dinleme cihazı veya gizli kamera çok uzun süreler boyunca çekim yapabilme özelliği taşımaktadır. Bu sayede dinleme cihazları çok uzun süreler boyunca çekim yapabilecektir. Özellikle şirketlerin içinde, aileler arasında veya arkadaş ortamında kullanılan dinleme cihazlarının tespitini %100 garanti sözüyle gerçekleştireceğiz. Böcek araması nasıl yapılır sorularına vereceğimiz cevapları çağrı merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Türkiye’de ilk kurulan özel dedektiflik bürosunun gerçekleştireceği böcek arama hizmetini talep ederek, başınızda var olan sıkıntılı süreçlerin kolaylıkla üstesinden gelebilirsiniz. Ortam tarama hizmetinizi yaptıracağınız kurumu veya kuruluşu iyi seçmelisiniz. Çünkü piyasada böcek arama hizmeti verdiğini iddia eden kişilerin kurmuş olduğu tuzaklara düşmemelisiniz. Amatör şirketlerle çalışmak genellikle çoğu birey ve kurum için zararlı sonuçlar ile bitmektedir. Çünkü bu kişiler yanında getirmiş olduğu cihazları ortaya çıkartıp size bulduğunu iddia edecek ya da cihazı yerleştirmek şartıyla sizlerden istihbarat sızdıracaklardır.

Böcek Araması Nedir?

En çok karşılaştığımız soru “Böcek araması nasıl yapılır” sorusuydu. Müşterilerimizden sıklıkla duyduğumuz diğer konu ise “böcek araması nedir” konusu olmuştur. Böcek araması; ortam içerisine istihbarat sızdırmak amacı ile yerleştirilen cihazların tespitinin yapılmasına denilmektedir. Firmamız geliştirilen son teknoloji cihazlar ile arama çalışmalarını yapmaktadır. Cihazların kullanımını uzman bir şekilde bilen personellerimiz, Türkiye’nin 81 ilinde birden böcek tarama hizmetini gerçekleştirmektedir. Yani bizi Türkiye’nin neresinden ararsanız arayın, ertesi gün çalışmanıza başlanılacaktır. Ayrıca Türkiye’nin 81 vilayetine vermiş olduğumuz böcek arama hizmetinin yanı sıra, dünyanın 24 ülkesinde özel dedektiflik hizmeti vermekteyiz. Firmamız Avrupa’da ve Amerika’da dahi böcek araması hizmeti vermektedir.

Böcek Tarama Cihazı

Böcek arama ve tarama alanında hizmet vermekteyiz. Yapılan bütün çalışmalarda en aktif şekilde faaliyet gösteren şirketimiz, bireylerden gelen yoğun talepler üzerine, işlerine daha da fazla önem vermeye başladı. Bu sebeplerden ötürü firmamız, müşterileri için yeni ve yerli üretim olan tpt-345-a modeli böcek tarama cihazı ile sektörüne damga vurdu. Yeni cihazımız müşterilerimizin şüphe duymuş olduğu alanlarda yapılan incelemelerde üstün başarı göstererek, tam da istenilen gibi bir böcek arama ve tarama hizmeti veriyor. Bu cihaz ile artık aklınızda kalan acaba ofisimde böcek var mı? Gibi sorulara cevap bulmanızı sağlıyoruz. Bahsi geçen bu cihazlar termal kamera görevi görüp duvarın içine bile yerleştirilmiş olsa, ilk önce onu bulup tespit ediyor ve ardından da çalışanlarımız müşterilerimizin gözünün önünde imhasını gerçekleştiriyor. Türkiye ve Avrupa ülkelerinde her şartta faaliyet göstererek bu sektörün en iyisi olan firmamız, müşterilerinin düşüncelerini ve fikirlerini de dikkate alarak, ağırlık verdikleri noktaları daha yoğun bir arama yapıyor. 

Böcek Tarama Cihazı Ne Kadar Etkili?

Uzun yıllardır verdiğimiz böcek arama ve tarama sektöründe en etkili olan cihazları bizim şirketimizin kullandığını neredeyse herkes bilir. Bu alanda profesyonel olarak hizmet veren kurumumuz, müşterilerinden gelen en sık soruyu yanıtlamak için burada. Bu cihazlar bireylerin taleplerinin üzerine kullanılan ve kullanılmış olduğu noktada büyük oranla başarı gösteren cihazlardır. 100 metrekarelik bir alanda verici sinyali arayan ve eğer varsa, tek hamlede bulmayı başaran bu cihaz sadece ses dinlemek için olan böcekler için değil aynı zamanda görüntü alan gizli kamera gibi ürünlerinde yerini tespit ediyor ve müşterilerimize bu iş sahasında en iyi hizmeti sunmamızı sağlıyor. Yani kısacası cihazların doğruluğu ve güvenilirliği kesin ve nettir. Yapılan bütün çalışmalarda üstün performans gösteren cihazımız, müşterilerimizi de kendine hayran bırakmayı başarmıştır. İşte bu nedenden dolayı tam bu noktada bizim şirketimizi seçmelisiniz. Çünkü bu alanda en profesyonel böcek tarama hizmetini şirketimiz verebilir. Böcek tarama cihazı müşterilerimizi de şaşırtacağından emin olabilirsiniz. 


Böcek Taraması Neden Önemli?

Böcek tarama hizmetinin önemli olmasının en baştaki sebebi, kişilerin dinlenmek veya izlenmek için konulmasıdır. Bu küçük ve etkili olan cihazlar sayesinde kişilerin özel hayatı yada iş hayatı ile ilgili bilgilerin ele geçirilmesine sağlamaktadırlar. Bu ilgi ve belgeler ile bireylerin hayatı zora sokulur ve bu şekilde insanların diğer insanlara karşı mahcup olmasına neden olmaktadır. Bu bazen eşlerinden şüphe duyan kişiler tarafından uygulanır, bazen ise sektöründe lider olmak için rekabet içerisinde olan firmaların birbirlerine uyguladığı bir yöntemdir. Ama bireyler merak etmesin çünkü bizim şirketimiz, bu işler için biçilmiş kaftandır. Dilerseniz müşterilerine bu alanda durmadan ve yorulmadan hizmet vermek isteyen firmamızı seçerek, pişman olmayacağınızın garantisini alabilirsiniz. Bu denli kaliteli hizmet veren bir firmayla mı çalışmak istersiniz? Yoksa sadece iyi bir hizmet veren firmayla mı çalışmak istersiniz? Seçim sizlerin. Bu konu hakkında detaylı bir bilgi alabilmek için şirketimiz ile iletişime geçiniz. 

Böcek ve Gizli Kamera Araştırması

Bu makalemizde size böcek ve gizli kamera araştırması nasıl yapılır? Bunu anlatacağız. Böcek arama ve tarama alanında en kaliteli hizmeti vermekte olan firmamız, böcek aramalarında aktif olarak faaliyet göstermektedir. Bu faaliyetleri müşterilerimizin istekleri ve talepleri doğrultusunda gerçekleştiren şirketimiz, müşterilerini memnun etmek için çalışmalar yapmaktadır. En iyisi olabilmek için devamlı olarak araştırma ve geliştirme çalışmaları yapan kurumumuz, böcek ve gizli kamera araştırması nasıl yapılır? Kelimesinin üzerine birçok tecrübe ve bilgi ekleyerek yoluna devam etmektedir. Böcek tarama süreçlerine getireceğimiz son teknoloji arama cihazları sayesinde, ortam içerisinde herhangi bir böcek diye tabir edilen cihaz var ise, çok fazla zaman kaybedilmeden ortaya çıkartılacaktır. Böcek diye tabir edilen cihazların çoğu Çin malı olduğu için, çok kısa süreler içerisinde şarjı bitmektedir. Ancak bu cihazlar elektrik devresine bağlandığı taktirde sorunsuz bir şekilde uzun süreler boyunca çalışacaktır. Hiç dert etmenize gerek yok, firmamızın böcek arama ekibi müşterilerimize %100 çözüm garantili arama hizmetini sunmaktadır.

Böcek ve Gizli Kamera Taraması Neden Yapılmalıdır?

Tüm bu konularda görev yaparak, müşterilerimize yardımcı olur ve sürekli müşterilerimizin faydasına dokunacak davranışlarda bulunuruz. Bizler arama işlemlerinde de, diğer dedektiflik işlemlerinde de müşterilerimizin sıkıntılarına ortak oluruz. Firmamız görev yapmış olduğu alanı sadece maddi çıkarları doğrultusunda kullanmamaktadır. Böcek ve gizli kamera araştırması nasıl yapılır? Konusuna gelince ise bizim şirketimiz, müşterilerine, her işleminde insanların yardıma ihtiyacı olduğunu görmektedir. Bunun için bütün hizmetlerimizde müşterilerimize %100 sonuca ulaşacaklarının sözünü  vermekteyiz. Hatta bunu sadece söz ile kısıtlamayız, bunun yanında birde gizlilik sözleşmesi yaparak müşterilerimizin hem gizliliklerini, hem de güvenliklerini teminat altına alırız. Türkiye’de her dedektiflik firması tarafından yapılan bu işlemleri ilk olarak bizler başlattık. Zaman içerisinde böcek arama işlemine kadar kullanılmaya başlanmış bir durum içerisine girdi ve artık her firma tarafından müşterilerine bu söz verilecek bir hale geldi. Konumuza dönecek olursak; böcek diye tabir edilen bu cihazlar arabalara, iş yerlerine ve hatta gelişen teknoloji sayesinde artık cep telefonlarına girecek bir boyuta gelmiştir.

Böcek ve Gizli Kamera Tarama Hizmeti Ne Kadar Etkilidir?

Böcek arama ve tarama hizmeti baya değil %100 etkili olan bir hizmet dalıdır. Bu dalda geliştirdiğimiz çalışmalar ile tam olarak nerede olduklarını keşfettiğimiz cihazların imhasını da gerçekleştiriyoruz. Bu cihazlar müşterilerimizin özel yaşam alanlarına konularak, dinlemesi veya izlemesi yapıldığı ve küçük cihazlar oldukları için, bu konuda müşterilerimize bizler yardımcı oluyoruz. Bu sayede bütün bu ve buna benzer hizmetleri müşterilerine vererek çözüm ortağınız olan bir firma oluyoruz. Faaliyetlerini en zor şartlarda bile gerçekleştirmeyi başarıyor ve bireylerin bu alanda onlara karşı yapılacak olan eylemleri engelliyoruz. Tabi ki de müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket eden firmamız, kişiler için bu tip cihazları oraya koyan kişiler hakkında da araştırmalar yapıyor ve ne amaçla konulduklarını sizlere bizzat bizler anlatıyoruz. Eğer sizde böcek ve gizli kamera araştırması konusu hakkında nasıl bir yol izlemeniz hakkında bir bilgiye sahip olabilmek için, şirketimizi arayarak veya mesaja atarak yada resmi web sitemizi ziyaret ederek gereken bütün bilgiyi alabilirsiniz. Unutmayın iyi bir böcek arama hizmetini herkes verebilir ama profesyonel böcek arama hizmeti bizim şirketimiz vermektedir. 

Casus Program Tespiti

Yaklaşık 15 yıldır hizmet verdiğimiz bu casus program tespiti alanında profesyonel olarak hizmet veren şirketimiz, müşterilerine en iyi şekilde yazılım tespiti hizmetini bizim kurumumuz vermektedir. Yurt genelinde yaptığımız çalışmalar bir yana yurt ışında da aktif olarak hizmet vermekte olan bir firmayız. Yapılan bütün işlerin bizim şirketimiz için önemi büyüktür. Bu şekilde hizmet veren ve hala daha da hizmet vermeye devam eden şirketimiz, tam anlamı ile müşterilerimizin alanında profesyonel ve bilgi olan kadromuz ile istedikleri gibi bir casus program tespiti hizmeti vermektedir. İnsanların özel hayatına müdahale etmek için atılan bu programı, en iyi şekilde bilgisayar, telefon ve tablet gibi teknolojik ürünlerin üzerinden kaldırıyoruz. Kaldırılan bu programlardan sonra, cihazların korunması açısından güvenliklerini sağlıyor ve müşterilerimizi bu alanda mutlu etmeyi başarıyoruz. İnsanların özel hayatına müdahale eden bu saldırılara karşı, en iyi şekilde hizmet veren firmamız, bu tür eylemlere karşı temkinli davranıyor ve buna göre yol izleyerek casus program tespiti hizmeti veriyor. 

Casus Programının Kullanım Amacı nedir?

Herkes tarafından yapılamayacak olan bu casus programları sayesinde insanlar hakkında bilinmemesi gereken bilgileri öğrenerek, sonrasında ise öğrenilen bu bilgileri paylaşım sitelerinde paylaşılması veya çirkin emeller için kötü yolda kullanılması gibi durumlar ile karşılaşılmaktadır. Bizim firmamız ise, bu durumlara karşı en iyi şekilde tedbir alarak hizmet veriyor ve müşterileri için cihazlarına atılmış olan bu programlar için casus programı tespiti hizmeti veriyoruz. Bu casus programlarının bir çoğunun kullanılma sebebi ise birbirlerinde şüphe duyan bireylerin kendi eşlerini takip ettirebilmek amacı ile attırmış olduğu bir programdır. Atılan bu program sayesinde eşlerinin rahatça nereye gittiğini, telefonda kiminle ne konuştuğu, kime ne mesaj attığı, kişilerin bilmediği sosyal medya hesapları ve kredi kartından yapmış olduğu alışverişler gibi buna benzer bilgileri rahatça elde edebilmelerini sağlamaktadırlar. Ama bazen tabi bu program ticari amaçlar içinde kullanılarak yine bireylerin zor durumda kalmasını sağlamaktadır. Ama merak etmeyin bizim şirketimiz, bu alanda en iyi biçimde casus programı tespiti yapmaktadır. 

Casus Yazılım Programını Nasıl Etkisiz Hale Getirebiliriz?

Casus programı tespiti alanında en mükemmel şekilde hizmeti vererek müşterilerinin taleplerini karşılamaya çalışan kurumumuz, casus yazılımı olduğunu düşündüğünüz teknolojik cihazlarını öncelikle müşterilerinden teslim alıyor. Sonrasında bütün bu cihazlara yaklaşık olarak  1 ila 2 saat arasında süren bir casus program hizmeti veriyor, bu hizmetin ardından tespit edilen bu programların ne amaç ile kullanıldıklarını da keşfettikten sonra imhalarını gerçekleştiriyoruz. Bütün bu işlemlerin ardından ise son olarak teknolojik cihazları koruma kalkanına alıyor ve müşterilerine en iyi bir biçimde casus program tespiti hizmeti veriyoruz. En iyisini yapabilmek için durmadan çalışmalar yapmakta olan firmamız, müşterilerinin istekleri doğrultusunda hareket etmektedir. Birey veya Bireyler için anlatılan bu makaledeki gibi kaliteli, güvenilir ve doğru bir casus yazılım programı tespiti istiyorsanız, şirketimizi arayarak veya internet sitemizi ziyaret ederek yada firmamıza mail atarak ulaşabilirsiniz. O da olmazsa doğrudan şirketimizi ziyaret ederek, gerekli olan bütün bilgiye sahip olabilirsiniz. 

Casus Program Tespiti

Casus program; kişilerin cep telefonlarından, bilgisayarlarından, tabletlerinden yapmış olduğu günlük aktiviteleri kayıt altında tutan, kişisel bilgileri ele geçirmek amacı ile üretilen yazılımlardır. Casus programlar genellikle aile bireyleri arasında veya birbiriyle arasında yakın bağı olan kişiler tarafından kullanılmaktadır. Diğer bir türlü ise internet sitelerinden bulaşabilme şansı vardır. İnternet korsanları tarafından çeşitli internet sitelerine yüklenen yazılımlar bulunmaktadır. İnternetten indirilen dosyaların içerisine yerleştirilen yazılımlardan korunabilmek için casus program tespiti hizmetimize başvurabilirsiniz. Hizmetimizde cep telefonlarının en ince ayrıntılarına kadar bakılmaktadır. Yeni nesil casus program yazılımları telefonların işletim sisteminin arkasında çalışabilme özelliği taşımaktadır. Bu sayede akıllı cep telefonu kullanıcıları telefonlarına format atsa (fabrika ayarlarına geri çevirme) bile, casus program akıllı cep telefonunun işletim sisteminde sürekli çalışacak ve yazılımı yükleyen kişilere bilgi sızdıracaktır. Casus program tespiti yaptırarak akıllı cep telefonlarınızda olan bütün virüsleri sildirebilirsiniz. Ayrıca casus yazılımın internet üzerinden çok kolay ulaşılabiliyor olması nedeni ile, programları halkın her kesiminden birey kullanmaya başlamıştır.

Casus Program Nedir?

Casus program; kişilerden istihbarat sızdırmak amacı ile üretilen ve casus kılığında gizlenerek, bireylerin habersizce bilgisini toplayan programlara denilmektedir. Casus programın birçok farklı formu bulunmaktadır. Bunlardan en bilindik olanı Çin usulü casus programdır. Böyle bir virüs de casus program tespiti yapmak oldukça basit ve hızlıdır. Ancak programlar yeni nesil kodlamalarla yazılmışsa, o zaman cihazdaki programın tespitini yapmak zaman almaktadır. Durum nasıl olursa olsun, özel dedektiflik büromuzun katkıları ile birlikte; iş yerinizde, evinizde her türlü refah ortamı oluşturabilirsiniz.
 
Casus program tehlikeleri ile karşılaştığınızda elinizdeki cihazı ya değiştirmelisiniz, ya da casus program tespiti yaptırmak için profesyonel kişilere başvurmalısınız. Bu durumda yardım almadan yapabileceğiniz en iyi çözüm akıllı cep telefonunuzu veya bilişim cihazını değiştirmek olacaktır. Çünkü casus yazılımların tespitini yapabilen çok az sayıda anti-virüs programı bulunmaktadır. Ve bu programlara Türkiye’de az sayıda şirketin ulaşım imkanı vardır. Müşterilerimiz firmamızdan hizmet alacağı zaman, firmamız tarafından hazırlanan %100 başarı garantisi sözleşmesi ile yola çıkmaktadır.

Casus Yazılım Tespiti

Bilişim sistemlerinde virüs görevi gören, topladığı istihbaratları bağlı olduğu kanala ileten, kişilerin her türlü kişisel bilgisini kayıt altında toplayan yazılımlara; casus yazılım denilmektedir. Casus yazılım tespiti, casus program tespiti hizmetinin bir diğer ismidir. İsmi farklı olabilir, ama işleyişi bire bir aynıdır. Kişilerin cep telefonlarına yüklenerek bilgi sızdıran kodlama yapılı programlardır. Bilişim mühendisleri tarafından kodlanan programlar her gün geliştirilmekte ve özelliklerine bir diğer yenisi eklenmektedir. Programlar dünya ülkelerinin istihbarat birimleri tarafından kullanılmaktadır. Günümüzde çok üst model casus program bulunmaktadır.
 
Ancak bu programlara normal vatandaşların erişim imkanı bulunmamaktadır. Türkiye’de çok az sayıda bulunan bu yazılımların uzaktan yüklenme özelliği bulunmaktadır. Yükleneceği telefonda hiçbir işleme tabi tutulmayan programlar, yüklendiği cihazın bütün bilgilerini karşı tarafa sızdırmaktadır. Böyle bir durumla bile karşılaşsanız, casus program tespiti ekibimizin uygulamasını edinebilir ve durumun üstesinden kolaylık ile gelebilirsiniz. %100 çözüm garantili olan, profesyonel hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için diğer makalelerimizi okuyabilirsiniz.

Casus Yazılım Tespiti

Merhaba arkadaşlar, uzun yıllardan beri böcek, gizli kamera ve ses kayıt cihazları arama, tarama hizmeti vermekte olan bir şirketiz. Bu alanlarda hizmet vermekte olan firmamız, yaptığı bütün yurt iç ve yurt dışı çalışmalar ile sektöründe lider olmayı başardı. 2002 yılında Avrupa’da ödül almayı başaran firmamız, müşterilerinin desteğini alarak bugünlere kadar gelmeyi başarabildi. Müşterilerine her seferinde kaliteli ve profesyonel olarak hizmet vermeyi hedeflemiş olan şirketimiz, yeni yerli üretim olan tpt-345-a modeli böcek ve gizli kamera tespiti cihazımız ile yine bir ilke imza atmayı başardık. Son zamanlarda ise karşılaştığımız diğer bir olay, casus yazılım programı olmaktadır. Bu programın amacı ise insanların gündelik hayatta kullandığı teknolojik cihazlara atılan bir yazılım çeşididir. Bu programın görevi ise bireylerin kullandığı teknolojik cihazlar üzerindeki aktiviteleri takip etmelerini sağlayan bir yazılım cinsidir. Müşterileri için en iyisini hedefleyen firmamız, casus yazılım tespiti hizmeti de vererek kişilere bu durumda da yardımcı olmaya çalışıyor. 

Casus Yazılım Nedir?

Casus yazılım programı bireylerin istekleri dışında telefon, bilgisayar, tablet ve buna benzer bir çok iletişim aletine atılan yazılım programı ile kişiler için teknik sanal takip yapmaktadırlar. Bu program ile kişilerin telefondaki GPS ile nereye gittiklerini, sosyal medya hesapları, kredi kartı işlemleri, attığı SMS mesajlar, telefonda yaptığı görüşmeler ve daha birçok telefon aktivitenizi takip ederek, hatta ve hatta klavyede tuşlamış olduğunuz harf ve rakamlar. İşte bunlar gibi bireyler hakkında bütün bilgileri öğreniyor ve bu şekilde insanların zor durumda kalmalarını sağlıyorlar. Casus yazılım programı skandallarını herkes az çok duymuştur, internette yapılan ifşa paylaşımları, mahkeme davalarında delil olarak hakime konuşmalar sunmak gibi daha çok alanda kullanılarak kişilerin zor durumda kalması sağlanmaktadır. Ama müşterilerimizin artık bunu düşünmesine gerek yok, çünkü biz müşterilerimize en iyi kalitede casus yazılım programı hizmeti veriyor ve bu problemlerini de ortadan kaldırıyoruz. Casus yazılım programı konusunda uzman olan kadromuz ile kusursuz hizmeti verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. 

Casus Yazılım Programı Tespiti ve İşlemlerinin Sona Ermesi Ne Kadar Sürüyor?

Bireyleri zor durumda bırakan kişilerin yapmış olduğu casus yazılımını her biri alanında uzman, tecrübeli ve bilgili olan kadromuz, müşterilerimiz için telefonlara, bilgisayarlara veya tabletlere atılan bu tür programlar için casus yazılım tespiti yapıyor ve müşterilerimizi bu alanda da memnun etmeyi başarıyoruz. Bu tür teknolojik cihazlarını almış olduğumuz müşterilerimiz için, cihazlarına atılan bu casus yazılım programını yaklaşık olarak cihaz başına 1 ila 1.5 saat arasında bir araştırma çalışması yaparak tespitini gerçekleştiriyoruz. Bütün bu işlemlerden sonra ise tespit etmiş olduğumuz bu casus yazılım programlarını cihazlar üstünde çalışmalar yapıyor ve kaldırıyoruz. Yapılan bütün bu çalışmalar ile Türkiye’deki en iyi casus yazılım tespiti hizmetini bizim şirketimiz vermektedir. Sizlere bu makalede anlatılan gibi bir casus yazılım tespiti hizmeti almak istiyorsanız, firmamızı arayarak veya mail yolu ile mesaj atarak yada internet sitemizi ziyaret ederek gereken bütün bilgiyi alabilirsiniz. Casus yazılım denilince akla ilk gelen firma, bizim firmamız olduğu unutmayın.

Dinleme Cihazı Tarama ve Bulma Çözümleri

Bizler, sizin için devamlı olarak aralık vermeden böcek arama ve tarama hizmeti vermekteyiz. Bu zamana kadar yaptığımız bütün çalışmalarda müşterilerini memnun etmeyi başarmış olan bir firmayız. Geriye dönüp baktığımızda bizlere karşı güler yüzlü ve bizlerden memnun kalmış müşteriler görmekteyiz. Bunun sebebi ise müşterilerimizin bize vermiş oldukları böcek arama ve tarama işlerini en iyi şekilde bitirerek sonuçlanmasını sağlıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz ise bizim firmamızdan çok memnun kalıyor ve mutluluğunu her seferinde dile getiriyorlar. Dinleme cihazı tarama ve bulama çözümleri üzerinde araştırmalar yaparak, bireylerin şirketimizden olan beklentilerini tam anlamı ile karşılamaya çalışıyoruz. Bireylerin hayatında büyük ve kötü değişimlere neden olacak bu tarz eylemlerden, kişilere zarar gelmemesi için Türkiye’deki en kusursuz böcek arama ve tarama hizmeti bizim şirketimiz vermektedir. Diğer bir açıdan baktığımızda ise kendi ülkemizde bu iş sahasında bizlere rakip olabilecek bir firma yoktur. Çünkü 81 ilin 81’de profesyonel olarak dinleme cihazı tarama ve bulma çözümleri üretmekte olan bir şirket unvanına sahibiz. 


Böceklerin Kullanım Amaçları Nelerdir? ve Kullanılan Bu Cihazların Etkileri Ne Kadar Sürmektedir?

Kişilere anlatmış olduğumuz bu makalede, en iyi böcek arama ve tarama hizmetini kimin icra ettiğini anlattık. Bu cihazlar hakkında sizlere biraz bilgi vermek istiyoruz. Bütün çalışmalarda olmasa da bir çok çalışmamızda, genel olarak aynı tip ses dinleme ve kayıt cihazları ile karşılaşıyoruz. Bu cihazların kullanılma sebebi ise doğrudan müşterilerimizin hayatının gidişatına karşı yapılan eylemlerdir. Bu eylemler bazı zamanlar da kişilerin özel hayatları ile alakalı olarak, bazı zamanlar da ise iş hayatları ile alakalı olarak dinleme yaparlar. Ama bazı bireyler ise eşlerinden veya herhangi bir kişi hakkında bir bilgiye sahip olabilmek için böyle bir yola başvurur. Müşterilerimizin ise bu sorunu hiçbir şekilde kafalarına takmalarını gerektiren bir şey yok. Çünkü bizim şirketimiz, bu alanda dinleme cihazı tarama ve bulma çözümleri üreterek müşterilerini bu çirkin ve usulsüz eylemlerden koruyor. Böcek diye tabir edilen bu cihazlar, genel olarak bakıldığı zaman fazla uzun ömrü olmayan şarjlı cihazlarıdır. Bu cihazlar ile hiçbir güç adaptörüne bağlanmadan, bireyleri yaklaşık olarak 1 ila 4 gün arasında dinleyebilirler ve yapmak istedikleri eylemler için gerekli olan bilgiyi topladıktan sonra kötü ve çirkin olan planlarını devreye sokabilir. Ama bazı cihazlar vardır ki o cihazlar doğrudan elektrik veya güç kaynağı gibi bir yere bağlıysa, uzun süreli olarak kişilerin dinlenmesini sağlayabilirler. 

Böcek Olarak Bilinen Bu Cihazlar Genelde Ne Şekilde Olurlar?

Böcek denilen bu cihazlar, özel alanlara yerleştirilerek kullanımı sağlamakta olan cihazlardır. Bu böcekler genelde belirli bir şekli olan cihazlar değildirler. Cihazlara örnek verecek olursak eğer; başta USB, duvar saati, kol saati, mouse, klavye, çakmak, internet modemi, yangın dedektörü, telefonlar ve daha birçok buna benzer cisimlerin içerisine yerleştirilerek, kişilerin dinlemesini ve izlenmesini sağlamaktadırlar. Eğer sizlerin de aklında uzun zamandır kaliteli ve güvenilir bir dinleme cihazı tarama ve bulma çözümleri hizmeti alabileceğiniz bir yer arıyorsanız, şuan çok doğru bir adrestesiniz. Bizim şirketimiz, müşterilerine bu ve buna benzer hizmetleri verebilmek için sabırsızlıkla beklemelerini sürdürmektedir.

Dinleme Cihazı Tespiti

Türkiye İstanbul’da başlayan ve hala daha da sürmekte olan dinleme cihazı tespiti hizmetinde en mükemmel hizmet kalitesini sunan firmamız, müşterilerini memnun edebilmek için her şeyi yapmaktadır. Alanında uzman olan ekibimiz, dinleme cihazlarının hemen yerlerini tespit etmekte olan tpt-345-a modeli %100 yerli üretim olan bu böcek arama ve tarama cihazı ile bireylerin istedikleri gibi kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Bütün yaptığımız işlerin çalışanlarına vermiş olduğu tecrübeli, bilgi ve profesyonelliği ile bu ve buna benzer bütün hizmetlerin sınırlarını zorlayarak gece, gündüz demeden çalışmalar yapmaktadır. En iyisini yapabilmek için çok çalışmış olan şirketimiz, dinleme cihazı alanında Türkiye geneline uygun hizmet vermektedir. Bu tür hizmetlerinde beraberinde 81 ilin 81’de hizmet vererek gönülleri fethetmeyi başardık. Geriye dönüp baktığımızda ise şirketimizden memnun kalmış müşteriler görmemizin sebebi, firmamıza erilmiş olan bütün bu işleri en iyi şekilde yapmamızdır. Dinleme cihazı tespiti alanında hizmet vermek ok zordur. Ama daha önceden de dediğimiz gibi en iyi olan firma bizleriz. 

Dinleme Cihazı Olduğunu Nasıl Anlayabilirim?

Dinleme cihazları genelde küçük ve dikkat çekmeyecek olan yerlere konulmaktadır. Bu konulan cihazlar sayesinde insanların özel hayatına istediği gibi müdahale eden insanlara karşı, dinleme cihazı tespiti yapıyor ve bulundukları noktayı tam anlamı ile tespit ediyoruz. Bu cihazlar küçük olmasından kaynaklı olarak genelde küçük ama etkili olan bu cihazların yerini tespit edemezsiniz. Çünkü bu cihazlar özellikle saklanılarak kullanılmakta ve doğrudan kişilere müdahale edilebilmesini sağlamaktadır. Ama firmamız, bu cihazların nerede olabileceklerini doğrudan kendi tpt-345-a modeli böcek arama cihazımızla nokta atışı yapıyor ve nerede olduklarını buluyoruz. Bulunan bu cihazların ne amaçlarla da kullanıldığını tespit eden firmamız, müşterileri için bu cihazların imhasını da gerçekleştiriyoruz. Şirket çalışanlarımızdan okurlarımıza bir uyarı; asla güvenmediğiniz kişilerden hediyeler almayınız ve kesinlikle yaşam alanlarınızdayken gözlerinizi üzerinden ayırmayınız. Bu gibi davranışlarında bireylere faydası olacaktır ama müşterilerimiz bu konuda endişeleniyorsa, firmamızı arayarak bu dinleme cihazı tespiti hizmeti için destek alabilirler. 

Dinleme Cihazı Tespiti Ne Kadar Sürmekte ve Ücretleri Nelerdir?

Dinleme cihazı tespiti alanında yapığımız bütün çalışmalarda şirketimiz olumlu sonuçlar elde ederek, bireylerin bu gibi durumlardan kurtulmasını sağlıyor. Bu alanda verdiğimiz hizmet yaklaşık olarak 100 metrekarelik bir alanda sadece 38 dakika kadar bir süre zarfı içinde gerçekleştiriliyor. Bu iş sahasında gerçekleştirdiğimiz çalışmalar detaylı bir araştırmanın ardından eğer varsa, %100 sonuç garantili olarak yerlerini tespit ediyoruz. Fiyatlar konusuna gelecek olursak eğer, vermiş olduğumuz bu hizmetin bedeli kişilerin firmamıza vermiş olduğu işlerin büyüklüğüne yani metre kareye göre ve alanda bulunan eşyaların çokluğuna göre fiyatı belirlenerek uygulanmakta olan bir hizmet seçeneğidir. Sabit olmayıp sürekli olarak değişmekte olan fiyat listelerimizin yanı sıra müşterilerimizi daha da fazla memnun ve mutlu edebilmek için indirim ve kampanyalar yaptık ve bu fiyat konusu hakkında müşterilerimizin de bütçelerini düşünerek en uygun fiyatları uyguladık. Bu dinleme cihazı tespiti konusunda şirketimiz ile irtibata geçerek, kişiler için gerekli olan bütün bilgileri alabilirsiniz. 

Dinleme Cihazları Ne İşe Yarar?

Dinleme cihazları ortam içerisindeki ses frekanslarını tespit ederek, alıcı olarak nitelendirilen cihazlara aktarımını yapar. “Dinleme cihazları ne işe yarar” sorusu en çok karşılaşmış olduğumuz sorular arasında yer almaktadır. İnsanlar cihazların internet bağlantılı olarak çalıştığını düşünmektedir. Ancak yanılmaktadırlar. Cihazlar GSM hattı şeklinde işlemekte ve algıladığı ses frekanslarını telefon araması ile alıcıya aktarmaktadır. Bu sayede ortam içerisinde yapılan tüm konuşmalar bireylerin haberi dahil olmadan karşı tarafa aktarılarak, bireyler hakkında istihbarat sızdırılmasının yapılması sağlanır.

Dinleme cihazları ne işe yarar” konusunda aldığınız cevaplar umarız aradığınız soruların yanıtı olmuştur. Daha fazla merak ettiğiniz konu varsa makalelerimizin tamamını okuyabilir veya hiç vakit kaybetmek istemiyorsanız, bizzat bizleri arayarak dilemiş olduğunuz soruyu yöneltebilirsiniz. Firmamız Türkiye’de ilk faaliyet sergilemiş olan özel dedektiflik bürosudur. Özel dedektiflik çalışmalarımızı genellikle emekli emniyet personelleri yürütmektedir. Ancak firmamız artan istekler üzerine dinleme cihazı tespiti çalışmalarına başlamıştır.

Dinleme Cihazları Nerelerde Kullanılır?

Dinleme cihazları kablolu ve kablosuz dinleme cihazı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Aklınıza gelebilecek her alanda dinleme cihazları kullanılabilir. Ofislerde, evlerde, iş yerlerinde, arabalarda ve halka açık var olan her türlü alanlarda cihazlar kullanılabilir. Her türlü form şeklinde gizlenebilmektedir. Bireylerden habersiz bir şekilde yerleştirilmekte olan cihazlar ile, kişilerin hakkında olan tüm bilgileri sızdırmaya yönelik olarak yapılan çalışmalardır. “Dinleme cihazı ne işe yarar” konusunda sizlerle bilgilerimizi paylaştık. Cihazların kullanımı hakkında makalelerimizin tamamını okuyarak, daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Dinleme cihazları arabalarda aküye bağlandıktan sonra kullanılmaktadır. Araba içerisine yerleştirilen dinleme cihazı sayesinde, kişilerin hem konuşma kayıtlarına, hem de aracın gitmiş olduğu konum bilgilerine ulaşılmaktadır. Her türlü amaca yönelik olan dinleme cihazları, son teknoloji ile üretilmektedir. Ancak Türkiye’de kullanılan dinleme cihazlarının çoğu Çin üzerinden getirilmektedir. Çin üzerinden Türkiye’ye giriş yapan dinleme cihazlarının hepsi ucuz ürünlerdir.

Dinleme Cihazı Tespiti

Dinleme cihazı tespiti yapan ekipmanlar ile gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizin hepsi profesyonel olarak gerçekleştirilmektedir. Çalışmalarımızda kullandığımız her ürün, son teknoloji ürünlerdir. Ve taranan mekan içerisinde verici cihazlarını ortaya çıkacaktır. Kullanmış olduğumuz cihazların verici diye tabir edilen cihazları bulmak için üretilmiştir. Verici olarak adlandırılan cihazlar, ortam içerisinde ses frekanslarını anladıktan sonra, alıcıya teslim eden cihazlardır. Güncel bir şekilde topladığı bilgileri alıcıya aktarır ve alıcı bunları kayıt altında tutar.

Günümüzde yaşanan dinleme cihazı mağduriyetleri ile alakalı başlatılan çalışmalar, müşterilerimizin beklemiş olduğu alan üzerinde devam edecektir. Dinleme cihazı tespiti çalışmalarımızın hepsi, müşterilerimizin istekleri üzerinde şekillendikten sonra işleme geçmektedir. Dinleme cihazı tespiti yapan firmalar arasında en kaliteli hizmeti almak ister misiniz? O zaman çok fazla zaman kaybetmeden ve çok fazla adres dolaşmadan firmamız ile tanışabilirsiniz. Firmamız her türlü isteğinizi çok kısa süreler içerisinde karşılayacaktır.

Dinleme Cihazları, Böcek ve Gizli Kamera Tespiti

Bizlere ait olan özel böcek arama ve tarama şirketimiz, müşterilerinin her istediğini yapabilmek için elinden gelenin en iyisini yapıyor ve müşterilerini mutlu etmeyi başarıyor. Bu alanda müşterileri ile anlaşarak profesyonel olarak hizmet veren firmamız, bu zaman kadar yaptığı bütün işlerde en iyi şekilde başarı göstermiştir. Dinleme cihazları, böcek ve gizli kamera tespiti alanında sınırlarını zorlayan bir firma olma unvanına sahibiz. Bu tür çalışmalar ile adını duyurmayı başaran firmamız, müşterilerinin özel yaşam alanlarına yerleştirilmiş olan bütün cihazları buluyor ve imhalarını gerçekleştiriyor. Bu tip cihazlar genelde insanlar güvenemediği kişileri takip etmek amacı ile kullanmış olduğu cihazlardır. Bu cihazlar ile yaklaşık olarak bütün bir 100 metrekarelik bir alanda istenilen gibi bir dinleme cihazları, böcek ve gizli kamera tespiti yapılır ve bu işi hızlı bir şekilde sonuçlanmasını sağlarız. Bu konu hakkında daha detaylı bir bilgi verebilmek için, bireylere anlatmaya devam ediyoruz.

Dinleme Cihazları, Böcek ve Gizli Kamera Tespiti Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Dinleme cihazları, böcek ve gizli kamera tespiti hizmeti verilirken en çok dikkat edilmesi gereken davranışlardan birisi, kesinlikle tarama yapılan alanda telefon kullanılmamasıdır. Bunlarında beraberinde nereye konulabilecekleri, ne amaçla kullanılabilecekleri ve daha bunlar gibi birçok dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır. Bu hususlara dikkat edildiği sürece emin olun dinleme cihazları, böcek ve gizli kamera tespiti alanında işe yarayacak ve kesin sonuçlar almamızı sağlayacaktır. Bu cihazlar genelde insanların özel hayatına doğrudan müdahale edilebilmek için yapılan ve kullanılan bu cihazları tespitini yaptıktan sonra, müşterilerimizin özel yaşam alanlarında dikkat etmesi gereken hususlar konusunda uyarıyor ve izlemeleri gereken yollar hakkında bilgi veriyoruz. Yapılan bütün dinleme cihazları, böcek ve gizli kamera tespiti işlerinde, kendi işimizmiş gibi özen gösteriyor ve tam anlamı ile bu hizmeti müşterilerimize bizim firmamız veriyor. Dikkat edilmesi gereken her şeye dikkat ettiğiniz sürece bir sorun olmayacağından emin olabilirsiniz. 

Dinleme Cihazları, Böcek ve Gizli Kamera Tespiti Ne Kadar Doğru?

Alanımızda yaptığımız çalışmalar ile her seferinde sektörünün lideri olan ve hep bir adım öne çıkmayı başaran firmamız, müşterileri için dinleme cihazları ve böcek gibi buna benzer cihazları gördüğünde veya sinyalini aldığında kesinlikle yanıt veriyor ve doğru bir şekilde çalışıyor. Bu cihazların doğruluğuna dikkat çeken firmamız, tpt-345-a modeli olan böcek arama ve tarama cihazı ile sektöründe çığır açmayı başarmış olan bir firmadır. Yaptığı bütün işlerde en ince ayrıntısına kadar araştırıp tespit eden şirketimiz, müşterilerinin istemiş olduğu gibi hizmet kalitesi sunuyor. Bu nedenle bence sizlerde beklemeden gelip bizim şirketimizden böyle bir yardım istemelisiniz. Bu alanda müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz. Çünkü bizler tam 17 yıldır bu işi yapıyoruz. Bu makalede anlatmış olduğumuz gibi iyi değil kaliteli ve mükemmel bir dinleme cihazları, böcek ve gizli kamera tespiti için şirketimizi arayınız, kampanya ve indirimler hakkında da bilgi alınız. 

Dinleme Cihazları, Böcek ve Gizli Kamera Tespiti

Dinleme cihazları, böcek ve gizli kamera tespiti hizmetini gerçekleştiren profesyonel personellerimiz, hizmet talep edilen böcek arama hizmetinden üstün başarılı bir şekilde ayrılarak, müşterilerimizin gösterdiği adreslerde çalışmalar başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Şirketimiz Türkiye’de ilk böcek arama hizmeti vermeye başlayan şirkettir. Bu hareket sayesinde birçok farklı kurumdan başarı ödülü aldık ve şirketimizin özel dedektiflik departmanı Avrupa’da başarı ödülü kazandı. Ayrıca büromuz dinleme cihazları, böcek ve gizli kamera tespiti hizmetini Avrupa’da da gerçekleştirmektedir.

Avrupa vatandaşlarına sağlamış olduğumuz %100 çözüm garantili böcek araması hizmetimiz sayesinde, Avrupa’da üstün çalışma başarısı ödülüne layık görüldük. Türkiye’de aynı modül arama ve gizli kamera tespiti cihazları ile vermiş olduğumuz hizmetler, başarı içerisinde sonuçlanacaktır. Firmamız %100 yerli üretim olan tbt-345-a böcek arama ve gizli kamera tespiti modülü ile arama çalışmasını gerçekleştirmektedir. Ayrıca arama çalışmalarımıza alanında tecrübe kazanmış personeller yönlendirilmektedir.

Dinleme Cihazları Nerelerdir?

Dinleme cihazları kablolu ve kablosuz olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Kablolular genellikle elektrik akımının olduğu alanlardan sağlanmaktadır. Kablolu dinleme cihazları; kablolu prizler, kablosuz prizler, şarj aletleri, bilgisayar klavyeleri, ampuller, power bank, avize kılığına sokulabilmektedir. Bu cihazlarla yapılan dinlemeler, dinleme cihazları, böcek ve gizli kamera tespiti ekiplerimiz tarafından kolaylıkla fark edilebilir. Ancak cihazların bireyler tarafından göz ile bulunması olanaksızdır. Tamda bu noktada devreye giren yönlendirmiş olduğumuz ekip, tarif edeceğiniz her adreste arama çalışmasını gerçekleştirecektir. Arama çalışmalarında ortam içerisinde olan tüm cihazlar bulunacaktır.
,
Birde kablosuz dinleme cihazları bulunmaktadır. Kablosuz dinleme cihazları şarj ile çalışmaktadır. Cihazın pil ömrü bulunmaktadır. Ve cihazlar genellikle Çin üzerinden temin edildiğinden dolayı, çok kısa süreler kayıt toplayabilme özelliği bulunmaktadır. Bu gibi durumlarda kayıt toplayan dinleme cihazları genellikle 1,5-2 gün arasında çekim yapabilecektir. Ancak kablolu cihazlar için dinleme cihazları, böcek ve gizli kamera tespiti gerçekleştiren firmamızın hizmetinden faydalanmanız zorunludur. Çünkü uzun sürelerde bilgi sızdırılması, bireyleri zor durumlara sokabilmektedir.


Böcek ve Gizli Kameralar Nelerdir?

Böcek; kablolu dinleme cihazı, kablosuz dinleme cihazı, kablolu gizli kamera, kablosuz gizli kamera olmak üzere dörde ayrılmaktadır. Kablolu gizli kamera cihazları, ortam içerisinden kayıt altına aldığı görüntüleri internete yedekleyerek, görüntüleri ulaşmak isteyen kişilere iletmektedir. Ayrıca yerleşmiş olduğu ortam içerisindeki ses frekanslarını algılayarak, aynı şekilde görüntüye ekler ve internet üzerine yedekler. Bu cihazların kullanımını yapan kişiler, dünyanın istediği her noktasından cihaza bağlanabilir. Sadece internet bağlantısı olması yeterli olacaktır. Tamda bu sebepten dolayı dinleme cihazları, böcek ve gizli kamera tespiti yapan firmamız ile birlikte çalışmalısınız. Çünkü firmamız yönlendirmiş olduğunuz adresin içerisinde yer alan tüm cihazları ortaya çıkartacaktır. Bunu temin ettiği üstün başarı ödüllü böcek arama modülü ile gerçekleştirmektedir. Modülün kullanımına tam bir şekilde vakıf olan personeller tarafından çalışma gerçekleştirilir. Çalışmalar gün aşırı devam etmektedir. Ve müşterilerimizin istediği zamanda olmaktadır.

Dinleme Modülleri Kullanımı

Merhaba sayın müşterilerimiz, bizler uzun yıllardan beri böcek arama ve tarama alanında profesyonel olarak hizmet vermekte olan şirketiz. Yaptığımız çalışmalar ile akıllara urgunluk vermeyi başardık. Bu sayede sektöründe lider olmaya hak kazanan bir firma olduk. Yapılan bütün işler sanki kendi işimizmiş gibi özen ve disiplin göstererek çalışıyor ve sizlerin tam anlamı ile istediklerinizi karşılıyoruz. Dinleme modülleri kullanımı hakkında ise birçok bilgiye sahip olan şirketimiz, müşterileri için evlerinde, arabalarında ve iş yeri gibi olan yaşam alanlarında özel olarak böcek arama ve tarama hizmeti veriyoruz. Dinleme modülleri müşterilerimizin özel hayatında olup biten ne varsa, doğrudan iletilmesi gereken yerlere iletiliyor. Bu sayede sizler hakkında bilgilere ulaşan bu kişiler sizlerin açısından kötü olacak olan eylemler yaparak, bireyleri zor bir durumun içine sokmaktadırlar. bizim firmamız ise bu alanda sizlere profesyonel destek veriyor ve bu durumdan kurtulmanızı sağlıyoruz. 


Dinleme Modüllerine Örnekler

Bu alanda uzun yıllardan beri hizmet vermekte olan firmamız, gerçekleştirmiş olduğu bütün çalışmalarda farklı farklı birçok dinleme modülü ile karşılaşmıştır. Bu dinleme modüllerine örnek verecek olursak eğer; başta priz olmak üzere, ampul, usb, klavye, modem, mouse, resim çerçevesi, duvar saati, kol saati, çakmak, kalem, kalemtıraş, kalem kutusu ve buna benzer daha birçok cismin içerisine yerleştirilmektedir. Firmamız uzun yıllar boyunca çalışma yaptığından ötürü, artık dinleme cihazlarının ve gizli kameraların hangi alanlara yerleştirildiğini bilmektedir. Nerelerde kullanılabileceği veya nerelere gizlenebileceği hakkında tecrübe sahibi olmuş uzman çalışanlarımız, profesyonel ekipmanlar kullanarak ortam içerisinde var olan hiçbir cihazın gözden kaçmayacağının garantisini vermektedir. Bu yıl içerisinde yapmış olduğumuz çalışmalardan en ilginç olanı, bir müşterimizi kendi ortağının 7 yıl boyunca dinlemiş olmasıydı. Bunu da yapma şekli ofis içerisine yerleştirmiş olduğu kablolu prizle olmuştur. Müşterimiz bu durumu şans eseri fark etti. Eşinden şüphelendiğinden dolayı firmamızı arama çalışmasına çağırdı ve karşılaştığı bu durum karşısında şok geçirdi.

Dinleme Modülleri Tespiti

Dinleme modülleri ortam içerisinde ortaya çıkartıldıktan sonra, nerelerden temin edildiğine kadar araştırılmaktadır. Yukarıda verdiğimiz canlı örnek gibi birçok örneğimiz bulunmaktadır. Dinleme modülleri ile yapılabilecek olan dinlemelerin her çeşidini görmek ne yazık ki mümkündür. Firmamız özel dedektiflik ve araştırma bürosu olduğu için ve Türkiye civarında ebeveyn kontrol sistemleri satan firmalar ile anlaşma yaptığı için, müşterilerimizin adresleri üzerinden çıkartılan cihazların kimler tarafından temin edildiğine kadar araştırılacaktır. Firmamız beklenilen her türlü sonuca müşterilerimizi kısa yollardan ulaştıracak ve müşterilerimize istemiş olabilecekleri en kaliteli içerikleri sunacaktır. Yapmış olduğumuz çalışmaların ardı arkası kesilmemekte ve müşterilerimize diledikleri her alan üzerinde profesyonel çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Firmamız ile birlikte çalışarak gizli kamera ve dinleme cihazları için kolay bir şekilde tespitini yapabilir ve bu sayede başarılı bir şekilde hizmetlerimizden ayrılabilirsiniz.

Evde, İş Yerinde, Araçta, Ofiste Gizli Kamera ve Böcek Tespiti

Evde, iş yerinde, araçta, ofiste gizli kamera ve böcek tespiti işlemlerimiz, saymış olduğumuz alanlar üzerinde dinlenme ve görüntü alınma ihtimaline karşı alacağınız tedbirdir. Firmamız ile anlaşarak, dilemiş olduğunuz her alan üzerinde tedbirinizi alabilirsiniz. Ayrıca konular hakkında bilgi edinerek, cihazların nasıl çalıştığı hakkında ve ne gibi durumlarda tedbir alacağınız konusunda bilgiler öğrenebilirsiniz. Firmamız Türkiye’de ilk böcek ve gizli kamera tespiti çalışmasını yapan firmadır. Bu sayede böcek arama şirketleri arasında rakiplerimize göre daha fazla tecrübe sahibi olduk.

Gizli kamera ve böcek tespiti hizmetini talep eden bireyleri yakından alakadar eden bu konu hakkında referanslarımızı internet sitemizden veya büromuzu ziyaret ederek görebilirsiniz. Böcek tespit çalışmalarımızı uzman ekiplerin kullandığı profesyonel ekipmanlar dahilinde devam ettirmekteyiz. Her türlü çalışmayı çok kısa süreler içerisinde tamamlayarak, müşterilerimizin bizlerden kaliteli hizmet beklemiş oldukları bu alanların iyi bir şekilde değerlendirmesini yapmaktayız.

Ofiste ve İş Yerinde Böcek Araması

Gizli kamera ve dinleme cihazı mağduriyetleri genellikle ticari yaşam alanlarında karşımıza çıkmaktadır. Firmamız tarafından gerçekleştirilen arama çalışmalarının birçoğu kurum ve kuruluşlar tarafından talep edilmektedir. Yaptığımız çalışmaların genel bir ortalama istatistiği çıkartıldığı zaman: Türkiye’de her hafta gerçekleştirdiğimiz 100 böcek arama çalışması şirketler tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca iller arasında dağılıma bakıldığı zaman, en çok hizmetimizi tercih eden bölge; Marmara bölgesi olmaktadır. 100 böcek arama çalışmasının 40’dan fazlasını Marmara bölgesi üzerinde gerçekleştirmekteyiz. Evde, iş yerinde, araçta, ofiste gizli kamera ve böcek tespiti yaptırabilmek için, firmamızın profesyonel ekipmanlarını kullanan, uzman personellerinden yardım alabilirsiniz.

Ofiste ve iş yerinizde, yani ticari hayatınızda yaşadığınız mağduriyetleri profesyonel çalışanlarımız sayesinde ortadan kaldırabilirsiniz. Firmamız %100 çözüm garantili bir şekilde hizmetlerini sunacaktır. Ayrıca yaptığımız bir araştırmaya göre ofiste ve iş yerine kullanılan cihazlar; usb, mouse, klavye, kalem, resim çerçevesi, power bank gibi anlayamayacağınız şekillere büründürülebilmektedir. Böyle bir durumla karşılaştığınızı düşünürseniz cihazı bize getirebilir veya personellerimizi çağırarak cihazları teslim edebilirsiniz.

Araçta ve Evde Böcek Araması

Araçta ve evde böcek araması, vatandaşları en çok rahatsız eden durumları ortadan kaldıran çalışmalardır. Mağduriyet yaşadığınız her türlü durumun, bizler sayesinde üstesinden kolaylık ile gelebilirsiniz. Firmamız dilediğiniz her şekilde hizmetinizi gerçekleştirecektir. Evde, iş yerinde, araçta, ofiste gizli kamera ve böcek tespiti çalışmaları gerçekleştirerek, beklediğiniz sonuçları kısa yollardan sizlere teslim edecektir. Yapılacak işlemlerin kalitesi her zaman firmamız için çok önemlidir. Çünkü beklediğiniz sonuçlara ulaşırken ortadan kaldıracağınız sıkıntıları önemsemekteyiz.

Böyle bir sebepten ötürü olarak, firmamız gerçekleştirmiş olduğu her türlü hizmeti, sanki kendi adına yapıyormuş gibi gerçekleştirecektir. Alanında profesyonel çalışmalarını gerçekleştirmekte olan kişiler ile alacak olduğunuz gizli kamera ve böcek tespiti hizmeti, sonuçlanana kadar birçok farklı form içerisine bürünebilmektedir. Mesela uzman çalışanlarımız tarafından ev içinde gösterilen duvarların arkasına dahil bakılmaktadır. Çalışmalarımız hakkında daha fazla bilgi almak istiyor veya çalışmalarımızın nasıl ilerlediğini görmek istiyorsan, bizlere irtibat numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Gizli Kamera Bulma

Gizli kamera bulma çalışmaları, müşterilerimizin yaşamış oldukları sıkıntılı süreçleri gidermek ve mağduriyetleri ortadan kaldırmak için başlatılmış bir çalışmadır. Firmamız %100 Türk üretiminde olan tbt-345-a modül ve gizli kamera arama cihazıyla çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Son teknolojiyle birlikte üretilen bu cihazların kullanımını bilen kişiler tarafından hizmetler gerçekleştirilmektedir. Firmamız gizli kamera bulma, casus yazılım tespiti, casus program tespiti, böcek araması, böcek arama hizmeti, gizli kamera ve böcek arama çalışması yaparak, müşterilerimize faydalı çalışmalar sunmaktadır.
Ayrıca dinleme cihazları, böcek, gizli kameralar hakkında vakıf olduğu bilgiler sayesinde, müşterilerimizin bizlere yöneltmiş olduğu tüm soruları, gönül rahatlığıyla cevaplayabilmekteyiz. Müşterilerimizin bekledikleri çözümleri çok kısa süreler içerisinde gerçekleştirerek, istenilen tüm hizmetleri yerine getirmekteyiz. Yapılabilecek olan çalışmaların devamı ve çalışmalardan en üst performanslar alınabilmesi için firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız diğer özel dedektiflik firmalarına nazaran yapmış olduğu çalışmalarda %100 çözüme ulaşabilme garantisi vermektedir.

Gizli Kamera Tespiti

Gizli kamera tespiti; evlere, iş yerlerine, ofislere, arabalara gizli bir şekilde yerleştirilen ve bu amaçla müşterilerimizden görüntü sızdırılmak istenen cihazların tespitinin yapılma aşamasına denilmektedir. Gizli kameralar her türlü kılığa girebildiği için, gündelik eşya süsü verilen cihazlar müşterilerimizin hiç dikkatini bile çekmemektedir. Beklediğiniz her türlü sonucu çok kısa süreler içerisinde ortaya çıkartırız. Gizli kamera ve böcek arama çalışması sayesinde, müşterilerimizin bizlerden beklemiş oldukları bütün istekleri eksiksiz olarak karşılamaktayız. Ayrıca casus program tespiti, casus yazılım tespiti çalışmaları gerçekleştirerek, müşterilerimizin cep telefonlarına ve bilgisayarlarına yüklenmiş olan zararlı yazılımları tespit eder ve müşterilerimizi bu durumdan kurtarırız. Her türlü süreç içerisinde başarılı bir şekilde çalışmalarımızı devam ettirebiliriz. Çalışmalarımızın hepsi %100 çözüm garantili olarak gerçekleştirilmekte ve gerçekleştirildiğinin her süresi boyunca müşterilerimize başarının anahtarını sunmaktadır. Çalışmalarımızı profesyonel olarak devam ettirmekteyiz. Gizli kamera tespiti çalışmalarını gerçekleştirerek, müşterilerimizin sıkıntılarını ortadan kaldıracağız.

Çalışmalarımız

Özel dedektiflik büromuzun profesyonel olarak gerçekleştirdiği çalışmalar; dinleme cihazı tespiti, gizli kamera ve böcek tespiti, gizli kamera tespiti, dinleme cihazları tespiti, böcek tarama, böcek araması, dinleme cihazı araması, verici tespiti, verici araması çalışmalarıdır. Firmamız tüm bu çalışmalarda profesyonel bir şekilde hizmet gerçekleştirmekte ve müşterilerimize Türkiye üzerinde alabilecek olduğu en başarılı hizmetleri sunmaktadır. Firmamız tarafından başlatılan kaliteli çalışmaların her zaman başarı içerisinde verilmesi hesaplanmaktadır. Firmamız dinleme cihazı tespiti çalışmalarında son teknoloji cihazları kullanmaktadır. Ve bu alan üzerinde alabileceğiniz en iyi hizmetleri sizlere sunmaktadır. Firmamız tarafından gerçekleştirilecek olan her türlü çalışma her zaman başarı içerisinde sonuçlanacaktır. Firmamız hakkında merak ettiğiniz daha fazla bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. Ve bizlere bu konularla alakalı olarak istediğiniz tüm soruları yöneltebilirsiniz. Tek yapmanız gereken iletişim adreslerimizden bizlere ulaşmak ve istediğiniz herhangi bir içeriği bizlere sormaktır.

Gizli Kamera Tarama ve  Böcek Tespiti

Gizli kamera tarama ve böcek tespiti çalışmalarımız, müşterilerimizin firmamıza talepte bulunmuş olduğu istek üzerine başlamakta ve firmamızın profesyonel çalışanlarının böcek tespiti araştırması ile devam etmektedir. Beklenilen çözümlere kısa yollardan giderek, müşterilerimizin bizlerden istemiş oldukları alanın her metre karesini tarar ve gizlenmiş olan bütün vericileri ortaya çıkartırız. Verici (böcek) mekan içerisinden aldığı sesleri ve görüntüleri kayıtlı olmuş olduğu cihazlara ileten aletlere denilmektedir.
Verici (böcek) her türlü ebatlara ve şekillere kolaylıkla girebilmektedir. Firmamız konuyla alakalı olarak her gün çalışma gerçekleştirmiş olduğu için, cihazların nelere benzediğini az çok tahmin edebilmektedir. Ancak profesyonel çalışanlarımızın gelmiş olduğu adres içerisinde kullandığı tbt-345-a böcek, modül arama cihazı ile gerçekleştirdiği çalışmada, arama yapılan mekan içerisine x-ray ışınları gönderilerek, mekanlardaki duvar arkalarına kadar bakılmaktadır. Yani bu da demek oluyor ki; mekan içerisine yerleştirilmiş olan dinleme cihazı duvar arkasında dahil olsa ortaya çıkacaktır.

Gizli Kamera Tespiti

Firmamız gizli kamera tarama ve böcek tespiti çalışmasını tek bir cihaz ile yapmaktadır. Bu cihazların kullanımı ve ortamı taramasını yaptırabilmek gerçekten zordur. Firmamız alanında uzmanlaşmış olan personellerine cihazın kullanımı hakkında olan bütün püf noktaları paylaşmıştır. Firmamız yaptığı çalışmalarla birlikte, müşterilerimizin dinleme cihazlarından ve gizli kameralardan mağduriyet yaşamamaları için çalışmalar gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizin talepleri üzerine görevlendirilen ekiplerimiz, Türkiye’nin 81 vilayetine birden hizmet gerçekleştirecek ve müşterilerimizin çağırmış olduğu her adrese gidecektir.
Firmamız tarafından sunulan sayısız faydalı hizmetin hepsi müşterilerimizin profesyonel yardım beklemiş olduğu alanlar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Türkiye’de ilk böcek arama ve gizli kamera tespiti gerçekleştiren firma olmaktayız. Bu sayede alanında tecrübe kazanmış ve hangi ortamlarda, hangi cihazların kullanılacağını tam olarak kavrayabilen çalışanlar ile birlikte çalışmaktayız. Yaptığımız işlemlerin hepsinin, müşterilerimize faydalı bir şekilde geri dönebilmesini sağlamaktayız.

Böcek Araması

Gizli kamera tarama ve böcek tespiti çalışmasını gerçekleştirmekte olan personellerimizin bilgilerini, tecrübelerini ve konuyla alakalı olan bütün deneyimlerini paylaşabilirsiniz. Firmamız müşterilerimizin hem içlerini rahatlatacak çözümler üretirken, hem de müşterilerimizin mağduriyetlerini ortadan kaldıracak çözümler üretmektedir. Müşterilerimizin yaşadıkları mağduriyetleri ortadan kaldıracak yeniliklerle birlikte çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Yapılan çalışmaların her zaman başarı içinde bitmesini sağlayarak, bizlerden hizmet talep etmiş olan kişilere, çözümü en kestirme yollardan sunuyoruz.
Firmamızın uygun koşulları oluşturduktan sonra gerçekleştirmeye başlayacağı gizli kamera tarama ve böcek tespiti çalışmaları, Türkiye’de en kaliteli bir şekilde verilecek ve müşterilerimize bu alanlarda gerekli olan tüm çalışmalar eksiksiz olarak sağlanacaktır. Müşterilerimizin bekledikleri çalışmaları tam olarak gerçekleştirdikten sonra, ortam içerisinde bir cihaz olup veya olmadığını müşterilerimize aktaracağız. Eğer firmamız ile çalışmak isterseniz, bu konular ile alakalı olarak bizleri iletişim adreslerimizden arayabilir veya bizlere adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Gizli Kamera Tespiti

Alanında uzman olarak yıllardan beri gizli kamera tespiti hizmeti vermekte olan firmamız, müşterilerinin isteklerini ve taleplerini karşılayabilme için bu alanda hizmet vermektedir. Günümüzde aktif olarak kullanılan ve insanların hayatını mahvetmekte olan bu cihazlar için, tespit ve imhalarını gerçekleştirmekteyiz. Yapılan bütün bu çalışmalar sayesinde tam 16 yıldır sektöründe lider olmayı başarmış olan firmamız, müşterilerinin de takdiri alarak bugünlere geldi. Bu işler sayesinde adından söz ettiren firmamız, gizli kameralar üzerinde uzun süreli çalışmalar gerçekleştiriyor ve eğer GSM tabanlı cihazlar ise kimin ne amaçla kullandığını bile tespit edebiliyoruz. En iyisini yapabilmek için çalışmalar yapan şirketimiz, müşterilerinin taleplerinin artması üzerine yeni gizli kamera tespiti yapabilecek olan cihazlar getirdi ve kullanıma soktu. Bu tespit cihazı ile sektöründe çığır açmayı başarıp, aynı zamanda gizli kamera tespiti alanının altına da imzasını atmış oldu. Profesyonel olarak hizmet veren bir firma olarak, müşterilerimizden gelecek olan bütün böcek ve gizli kamera arama çalışmaları için hazır ve nazır bir şekilde beklemekteyiz. 

Gizli Kameralar Genelde Nerelere Konulur ve Nasıl Şekillerde Olur?

Bütün benliği ile kendini işine adamış olan çalışanlarımız, müşterilerimiz için evlerinde, arabalarında ve hatta iş yeri gibi özel yaşam ve yerleşim alanlarına da konulan gizli kamera ve böcekler için tespit yapıyoruz. Yapılan bu tespitlerin sonuçlarını hızlı bir şekilde bu olayı müşterilerimize rapor halinde sunuyoruz. Bütün bu işlemlerden sonra imhasını da gerçekleştiriyoruz. Genel olarak bakıldığı zaman gizli kameralarda aynı böcekler gibi küçük ama etkili cihazlardır, bu cihazları her şekilde de görebilmek mevcuttur. Gizli kameralara örnek verecek olursak; Duvar saati, normal kol saati, yaka düğmesi, kalemtıraş, kalemlik, silgi, çakmak ve oyuncak gibi malzemelerin içlerine yerleştirilerek, insanların dinlenmesi ve izlenmesi sağlanmaktadır. Bazen bir çiçek saksısına bile yerleştirilebilen bu cihazlar bireyleri hayatını olumsuz yönde etkilemektedir. Ama bazı insanlar ise bu cihazları eşlerinin onları aldattıkları veya iş ortalarının birbirini dolandırdıklarını düşündüğü zaman kullanmakta oldukları cihazlardır. Ama müşterilerimizin hiç meraklanmasına gerek yok, çünkü bizim şirketimiz bu alanda gizli kamera tespiti yaparak, müşterilerinin or durumda kalmamasını sağlıyor. 

Gizli Kameraların Kullanım Şekli ve Dayanma Süreleri

Kişileri izlemek için kullanılan bu cihazlar, aslında ülkemize yurt dışından sokularak Türkiye piyasasında satılmakta olan bir üründür. Bu ürünün kullanım amaçlarını yukarıda da müşterilerimize anlatmıştık, bu cihazlar Türkiye’de refah görmekte olan ürünlerdir. İşte bu yüzden fiyatları da çok ucuz ama aynı zamanda aktif olarak kullanımda olan cihazlardır. Bütün işlemlerde en iyisini yaparak müşterilerini mutlu etmeye çalışan firmamız, Bu cihazların ne kadar dayanabildiklerini de anlatacağız. Gizli kameralar genel şarj aletleri ile çalışmakta olan ürünlerdir, bu ürünler müşterilerimizin özel yaşam alanlarına yerleştirilir ve sonrasında 2 ila 3 gün arasında rahatça çekim yapabilir. Ama bu cihazların bazıları daha uzun süreli şarjları gidebiliyor yada doğrudan elektrik gücü gelen bir yere bağlanılarak bazen aylarca bile görüntü alabiliyorlar. Tabi bizim şirketimiz ise bu durum için önlem aldı ve müşterilerine en mükemmel kalitedeki gizli kamera tespiti hizmetini veriyor. Kendi iş sahalarımız üzerinde en iyisini yapabilmek için, müşterilerimizden gelecek olan işleri sabırsızlıkla bekliyoruz. 

Gizli Kamera ve Böcek Arama Çalışmaları

Gizli kamera ve böcek arama çalışmaları; böcek arama alanında tecrübe edinmiş kişiler tarafından verilen, arama çalışmalarında son model teknoloji aletleri kullanılan, müşterilerimizin tarif etmiş olduğu alan üzerinde arama çalışması gerçekleştirilen ve müşterilerimizden habersiz bir şekilde yerleştirilen dinleme cihazı, gizli kamera aletlerinin tespiti aşamalarına denilmektedir. Avrupa’nın ilk ödüllü Özel Dedektiflik Bürosu tarafından gerçekleştirilen gizli kamera ve böcek arama çalışmaları, ortam içerisinde var olan istihbarat sızdırma cihazlarını ortaya çıkartacaktır.

Bu durumun sözünü müşterilerimize daha çalışmaya başlamadan önce vermekteyiz. Müşterilerimize çözüm garantisi sunarak, alacağı hizmetlerin %100 başarı içerisinde biteceğinin garantisini vermekteyiz. Gizli kamera arama ve böcek arama cihazları ile gerçekleştirecek olduğumuz çalışmaların hepsi profesyonel ekipmanlar ve çalışanlar ile birlikte devam edecektir. %100 Türk üretimi olan tbt-345-a modül arama cihazı ile, ortam içerisindeki her alanı tarar ve ortam içerisindeki duvarların arkasına kadar bakarız. Yeni geliştirilen dinleme cihazları duvar arkasından ses sızdırabilmektedir. Ancak duvar arkasında harekete geçen ses frekanslarını kayıt altında tutan bu cihazlara çok az sayıda vatandaşın erişimi bulunmaktadır.

Gizli Kamera Arama

Gizli kamera arama hizmetimiz, aynı dinleme cihazı arama hizmetimiz gibi gerçekleşecektir. Gizli kamera aramasında gerçekleştirecek olduğumuz tek fark, %100 yerli üretim olan tbt-345-a modül arama ve gizli kamera tespit cihazını farklı konumda kullanmaktır. Cihazımızı farklı ayara getirip ortamın içerisine aradığımızda, bu sefer dinleme cihazını değil, gizli kameraları tespit edecektir. Gizli kamera ve böcek arama çalışmaları sayesinde mağduriyet yaşamadan, arkanızdan çevirilen oyunların önüne geçebilirsiniz. Böcek (dinleme cihazı, gizli kamera) cihazlarının kullanımı kesinlikle yasal değildir. Böyle bir durumda kaldığınızda, mahkemelerden haklı olarak çıkabilmek için özel dedektiflik bürolarını tercih edebilirsiniz.

Şirketimiz istihbarat sızdıran aygıtların ortam içerisinde tespitini gerçekleştirdikten sonra, cihazların kimler tarafından, nerelerden temin edildiğini araştıracaktır. Türkiye’de ebeveyn kontrol sistemlerini satan şirketler ile anlaşmamız bulunmaktadır. Bu sayede gizli kamera ve böcek arama çalışmaları sonucunda ortaya çıkan cihazların nerelerden alındığını tespit edebiliriz. Tespitini yaptıktan sonra ev etrafındaki kameraların kayıtlarına bakarak, cihazları oraya kimin yerleştirmiş olabileceği ihtimallerini değerlendiririz. Ve elle tutulur bir kanıta ulaştığımızda, müşterilerimize mahkemelerde ücretsiz danışmanlık hizmeti veririz.

Böcek Arama

Halk arasında böcek arama olarak tabir edilen dinleme cihazı ve gizli kamera tespit işlemleri, alanında uzmanlık kazanmış ve profesyonel çalışmaları gerçekleştiren kişiler tarafından verilmektedir. Profesyonel cihazlar ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımıza, Türkiye’nin 81 vilayetinde de devam edebiliriz. Bizlere gösterdiğiniz her alan üzerinde böcek arama çalışması yapmaya yetkimiz bulunmaktadır. Türkiye’de alabileceğiniz en başarılı gizli kamera ve böcek arama çalışmaları ile, hiçbir şekilde başınız ağrımadan hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

Talep ettiğiniz her hizmetiniz profesyonel şekilde gerçekleştirilerek, en kısa süre içerisinde, en başarılı arama çalışması ile hizmet alacaksınız. Şirketimiz sadece gizli kamera ve böcek arama işlemleri ile uğraşmamaktadır. Yanı sıra dünyanın 24 farklı ülkesinde birden özel dedektiflik hizmeti vermeye yetkisi bulunmaktadır. Özel dedektiflik büromuza devletler tarafından verilen yetkiler sayesinde, başınıza gelen her türlü baş ağrıtıcı olayın üstesinden gelebilirsiniz. Konu ile alakalı olarak tek yapmanız gereken Türkiye Özel Dedektiflik Bürosuna ulaşmaktır.

Gizli Kamera ve Böcek Tespiti Yapan Firmalar

Türkiye’de çok sayıda gizli kamera ve böcek tespiti yapan firmalar bulunmaktadır. Ancak firmalar arasında başarılı bir şekilde arama yapan ve yaptığı işin tam anlamıyla hakkını veren çok az sayıda firma bulunmaktadır. Türkiye’de böcek tespiti yapan firmalar, gördüğümüz üzere işini genellikle oldu bitti şeklinde ilerletmektedir. Ancak firmamızın alanında uzman çalışanları tarafından sergilenen gizli kamera ve böcek tespiti hizmeti, ortam içerisindeki bütün dinleme cihazı ve gizli kameralar ortaya çıkana kadar, tespit işlemi hiç hız kesmeden devam edecektir.

Firmamız Avrupa’da ödüllü ilk böcek arama firmasıdır. Bunun verdiği etkiyle birlikte, gizli kamera ve böcek tespiti yapan firmalar arasında kolaylıkla fark edilebiliriz. Firmamızın gerçekleştirecek olduğu bu başarılı hareketi, müşterilerimizin istediği her şekil içerisinde devam edecektir. Özel dedektiflik büromuz ile anlaşmış olan müşterilerimiz, istediği zamanda ve istediği mekanda arama çalışmasını yaptırabilecektir. Duvar arkasını dahil gösteren cihazlar ile gerçekleştirecek olduğumuz arama çalışmasına başlamadan önce, müşterilerimize gerçekleştirecek olduğumuz arama çalışmalarının başarı içerisinde biteceğinin sözünü veririz.

Gizli Kamera Tespiti

Alanında profesyonel çalışmalarını sergilemekte olan gizli kamera tespiti uzmanlarımız, yıllar boyunca gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarından tecrübe kazanmıştır ve kazandığı tüm tecrübelerini, özel dedektiflik büromuzdan gizli kamera tespiti isteyen müşterilerimize sunmaktadır. Son teknoloji cihazlar ile gerçekleştirilen tarama çalışmalarının hepsinden üstün başarı elde edebilmek hesaplanmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları arasında son yıllarda artan gizli kamera ve dinleme cihazı şantajları nedeni ile gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetlerin, başarı içerisinde bitmesine gayret ve özen göstermekteyiz. 

Gizli kamera ve böcek tespiti yapan firmalar tarafından sağlanan hizmet, sizleri çeşitli yollardan maruz kaldığınız saldırılardan kurtarabilecektir. Eğer dinlendiğinize veya izlendiğinize dair herhangi bir şüpheniz var ise, çok fazla zaman kaybetmeden çözümü aramalısınız. Firmamız çözüm garantisini müşterilerimize sunarak, talep edilen hizmetin tamamen karşılanacağının garantisini vermektedir. Türkiye’de böcek tespiti yapan firmalar arasında bu garantiyi verebilen tek firmayız. Çünkü arama çalışmalarında böcek ve gizli kamera tespit etmek için kullandığımız böcek arama modülleri, son teknoloji ile geliştirilmiştir.

Böcek Tespiti

Böcek tespiti tam profesyonel ekipmanlar ile gerçekleştirilen çalışmalardır. Böcek tespitini yapan cihazlar kullanılarak, vatandaşların istemiş oldukları her türlü mekan taranmaktadır. Firmamızın getirdiği cihaz x-ray ışın özelliğini içerisinde barındırdığı için, mekan içerisinde var olan bütün verici cihazları tespit edilecektir. Böcek tespiti yapan cihazlar, ses frekanslarını ileten cihazları tespit etmekte ve ortaya çıkartmaktadır. Ayrıca %100 yerli üretim olan tbt-345-a modülü, gizli kamera ve böcek tespiti yapan firmalar arasında kullanılmamaktadır. Tamamen firmamıza özgü kullanımı gerçekleştirilmektedir.
Savunma sanayi tarafından üretilen modülü, müşterilerimizin talep etmesi üzerine kullanmaktayız. Bu cihaz ile yapacak olduğumuz arama çalışması çok hızlı bir şekilde sonuçlanacaktır. Arama çalışmalarından en yüksek başarı elde edilecek ve hizmet tamamen sonuçlanana kadar devam edecektir. Beklediğiniz her bilgiye firmamız sayesinde kolaylıkla ulaşabileceğinizi hatırlatalım. Yapmanız gereken merak ettiğiniz veya üzerinde araştırma yaptığınız herhangi bir konuyu danışmanlarımız ile paylaşarak, sorunuza cevap almaktır.

Profesyonel böcek (verici) tespiti

Profesyonel böcek (verici) tespiti gerçekleştirmekte olan firmaların yapmış olduğu çalışmalar, kaliteli cihazlar ile gerçekleştirmekte ve arama çalışmaları profesyonel bir şekil içerisinde ilerlemektedir. Bu alanda gerçekleştirilecek olacağımız çalışmalar, profesyonel ekipmanlar ile birlikte verilmektedir. Müşterilerimizin firmamıza göstermiş olduğu alan üzerinde faaliyet gösterecek olduğumuz profesyonel böcek (verici) tespiti çalışması, Türkiye'de diğer böcek arama firmalarından daha başarılı bir şekilde ilerleyecektir. Verici diye adlandırılması olan cihazlara tespitini çok kısa süreler içerisinde yaparak, müşterilerimizin firmamızdan yardım beklemiş olduğu bu alan üzerinde, gerekli çalışmaları eksiksiz bir şekilde yerine getireceğiz.

Beklediğiniz bütün sonuçlara sizleri çok kestirme yollardan götürecek ve yaşamış olduğunuz mağduriyetleri ortadan kaldıracak olan bir firmayız. Firmamız profesyonel böcek (verici) tespiti çalışmasını gerçekleştirerek, müşterilerimizin dinleme cihazı ve gizli kameralarla alınan ses kayıtlarını, görüntülerini tespit ederek, bir daha böyle durumla karşı karşıya kalmamaları için çözüm üretmektedir. Yapılan çalışmaların hepsi, müşterilerimizin beklemiş olduğu çözümleri sunacaktır. Müşterilerimiz tarafından gösterilen mekanın içerisinde duvar arkasına kadar bakılacak ve ortam içerisinde bulunan her türlü böcek (verici) tespit edilip, imha edilecektir.

Verici Nedir?

Verici (böcek); algılamış olduğu ses frekanslarını, görüntüleri alıcıya ileten cihazlara denilmektedir. Bunlar genellikle çakmak, klavye, usb, power bank, priz, kablosuz priz, kol saati, duvar saati şeklinde olmaktadır. Her yıl gerçekleştirmiş olduğumuz böcek arama çalışmalarında görmekteyiz ki; gelişen teknoloji ile birlikte cihazlar çok ufak ebatlar kazanmakta ve sürekli olarak pil gücü artmaktadır. Ancak Türkiye’ye sokulan dinleme ve gizli kamera cihazlarının çoğu Çin üzerinden geldiği için, ürünlerin çok fazla çekim yapabilme veya ses alabilme özelliği bulunmamaktadır.

Profesyonel böcek (verici) tespiti yaptırarak, eğer böyle bir durum yaşıyorsanız, çok daha öncelerinden önüne geçebilir ve bir daha böyle bir durum ile karşılaşmayacağınızın sözünü alabilirsiniz. Yapılan çalışmaların her zaman başarı içerisinde sonuçlanması, mekanların içerisinde cihazların ortaya çıkartılması baz alınarak çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca alanında uzmanlık kazanmış ve profesyonel olarak çalışmalarını gerçekleştirmekte olan personellerimiz tarafından verilen hizmetler, %100 çözüm garantisiyle birlikte müşterilerimize sunulmaktadır.

Böcek Tespiti

Firmamız böcek tespiti çalışmasını %100 yerli üretim olan böcek arama modülü ve gizli kamera tespit cihazı ile gerçekleştirmektedir. Bu sayede profesyonel böcek (verici) tespiti yapılabilmekte ve müşterilerimizin beklemiş olduğu çözümler çok kısa yollardan gelmektedir. Rakip firmalara kıyasla, daha geniş alanları, daha kısa sürelerde tamamlayabilmekteyiz. Yaptığımız çalışmaların geneli, müşterilerimizin sıkıntılarını en dibinden çözecektir. Kişilerin fark etmeyeceği şekillere sokulan dinleme cihazlarının tespitini, el ile yapmak olanaksızdır.

Bunun için firmamız son teknoloji arama cihazlarını kullanarak, insanların el ile göremeyeceği ve göz ile algılayamayacağı cihazları tespit etmektedir. 300m2 bir alanda en fazla 60 dakika içerisinde arama çalışmasını gerçekleştirerek, profesyonel bir şekilde böcek tespiti çalışmamızı tamamlamaktayız. Son teknoloji cihazların kullanımını tam olarak bilen personellerimiz tarafından çalışmalarımız başlatılmakta ve devam ettirilmektedir. Çalışmalarımızın başlangıcında, müşterilerimize çözüm garantisi sözleşmesini sunmaktayız.

Verici Tespit Cihazları

Firmamız, çok uzun yıllardır verici tespit cihazları ile böcek arama, gizli kamera arama ve tarama işleri yapmaktadır. Bu alanda geliştirdiğimiz çalışmalar ile müşterilerimize kusursuz hizmet sunan bir şirket olmaktayız. Yapılan bütün çalışmalar müşterilerimizin istekleri ve talepleri doğrultusunda yapılarak, istenildiğini gibi kaliteli hizmet verilmektedir. Diğer bir açıdan baktığımızda ise en iyisi olabilmek için elinden geleni yapan firmamız, sektöründe kendine rakip tanımıyor ve en mükemmel kalitedeki hizmetini müşterilerine sunarak çalışıyor. Böcekler, gizli kameralar, dinleme ve kaydetme cihazları üzerinde en iyi çalışmaları yaparak tam noktasında nerede olduklarını belirliyor ve imhalarını gerçekleştiriyor. Verici tespit cihazları arasında en iyisini kullanmakta olan firmamız, tpt-345-a modeli böcek arama cihazı ile müşterilerinin hayatı hakkında yapılacak olan eylemleri engelliyor. İşte bu yüzden bu sektörde en iyi şirket olmayı başarıyoruz. En iyisi olabilmek için her gün daha iyisini yapmayı hedeflemiş olan bir kurum olarak, müşterilerimizin istediklerini böcek arama hizmetini bizle onlara veriyoruz. 

Verici Tespit Cihazları İle Yapılan Aramalar Ne Kadar Doğru?

Daima en yeni ve en iyisini hedefleyen firmamız, bugüne kadar yaptığı aramalarda birçok çeşit böcekler ile karşılaşmıştır. Bunların içinde USB şeklinde olan, klavye şeklinde olan ve duvar saati şeklinde olan bir çok cihaz ile karşılaşan ekibimiz, akıllara durgunluk veren cinsten cihazları, verici tespit cihazları ile yerlerini net olarak tespit etmektedir. Cihazlarımızın doğruluğu sizlerin adınızı ne kadar iyi biliyorsanız o kadar doğrudur. Yaptığımız bütün çalışmalarda olumlu sonuçlar alan şirketimiz, müşterilerimizin ağırlık verdikleri noktalarda daha yoğun çalışmalar yaparak, cihazları tespit etmeye çalışmaktadır. tpt-345-a modeli verici tespiti cihazları ile yaptığımız çalışmalar %100 olarak doğru olan bilgileri vermektedir. Bu cihazlar ise kimi zaman bir yangın dedektörü kimi zaman ise bir modem şeklinde olup, bireylerin dinlenmesini sağlayan ürünlerdir. Verici tespit cihazları ile Türkiye’de bir ilki başaran ve adını böcek arama tarihine altın harflerle yazdıran firmamız, kesin sonuçlara odaklanmakta ve çözümler üretmektedir. 

Verici Tespit Cihazları Bu İşlemleri Ne Kadar Sürede Yapmaktadır?

Bahsi geçen bu konu ile alakalı olarak verici tespit cihazları doğruluğu konusunda bahsettikten sonra, şimdi ise sizlere bu cihazların çalışma şekillerini ve böcek arama işlemlerini ne kadar sürede gerçekleştirdiğimizi anlatacağız. Bu cihazlar genel olarak bakıldığı zaman hiçbir işe yaramayacak gibi görünseler de, aslında bireylerin hayatını kurtaran makinelerdir. Bu cihazlar ile yaptığımız çalışmalarda 200 metrekarelik bir alanı sadece 63 dakikada tarama işlemini tamamlıyor ve müşterilerimizi de bu şekilde fazla vakitlerini almadan çözmüş oluyoruz. Bu olaylar karşısında savunmasız kalan müşterilerimizi, tam destek veren bir şirketiz. Bahsi geçen bu cihazlar normalde odanın sadece yüzeyini değil, yapılırken veya tadilat yapılırken konulan böcek, ses kayıt cihazı ve gizli kamera gibi ürünleri tespit ediyor ve bu sayede en iyi şekilde böcek arama hizmeti vermemizi sağlıyor. Müşterilerimize bahsetmiş olduğumuz bu verici tespit cihazları veya buna benzer konular ile alakalı olarak bir bilgi almak istiyorsanız, şirketimiz ile iletişime geçerek bütün bilgilere sahip olabilir ve hatta kampanya ve indirimler hakkında da bilgi alabilirisiniz.

REFERANSLARIMIZ
Hizmet Verilen İller
Hizmet Verilen İlçeler
Hizmet Verilen Ülkeler
Merak Ettikleriniz