Böcek ve Gizli Kamera Tespiti

İTİBAR YÖNETİMİ

İTİBAR YÖNETİMİ

İTİBAR YÖNETİMİ NEDİR?

İtibar yönetimi; bu konuda yapmış olduğumuz çalışmalar oldukça kapsamlıdır. Gerek sizlerin itibarınızı korumaya yönelik her tür çalışmayı kapsadığı gibi, aynı zamanda da itibarınıza zarar vermekte olan her tür konudan ve eylemden uzak durmanızı sağlamaktayız. Aynı zamanda da sizlerin itibarınıza yönelik yapılan her tür zedeleyici haberin ve yapılan eylemin sonlandırılması, kaldırılması için gerekli olan çalışmalar yapılmaktadır. İtibar yönetimi, kişiler hızla büyümek ve ilerlemek isterler.

Bazen düşünmeden, hesap yapmadan, sadece adlarının duyulması ve popüler olmak uğruna bir takım girişimlerde bulunur ve bunların sonuçlarını düşünmezler. Bu gibi durumlarda bizler yapmış olduğumuz çalışmalarla ve araştırmalarla sizlere yol gösterip, neyin size faydası olup olmadığını, hangi girişimlerinizin yanlış olduğunu size ne gibi zararları olduğunu, bunların aksine ne yapılması gerektiğini ve kendinizi ne yönde göstermeniz gerektiğini açıklamakta ve bu konuda da sizlere yardımcı olmaktayız. Yapılan bu çalışmalar itibar yönetimi olarak adlandırılmakta fakat bu çalışmalarda gerek bireysel gerekse kurumsal olarak ikiye ayrılmaktadır. Bireysel olarak itibarınızı düşündüğümüz gibi kurumsal olarak da itibarınıza yönelik çalışmalar yapmaktayız.

KURUMSAL İTİBAR

İtibar yönetimi; kurumsal olarak verilmekte olan bir hizmet olduğunda, oldukça genel olarak düşünülmesi gereken ve o firmanın ya da kurumun gerek ticari, gerek sosyal gerekse Pazar payındaki yerini kapsamakta olan ayrıntılı bir çalışmadır. Kurumsal olarak hizmet verdiğimiz firmalara itibarlarını korumalarından başlayarak birçok konuda yönlendirmeler yapmaktayız. Bunlardan biride itibar yönetimi kapsamında yer alan araştırmaları yaparak firmaların rakip firmalar ile olan durumlarını gözden geçirmek, haklarında çıkan haberleri inceleyerek gerek geçmiş haberler gerekse günümüzde çıkan haberleri tek tek kontrol ederek aralarda yer alan asılsız, zedeleyici ve en önemlisi yanlış beyanlarda bulunulmuş haberlerin kaldırılmasını sağlamak ve yayımlanmasını engellemektir.

Bütün bunlara bağlı olarak itibar yönetimi kapsamında kurumsal firmaların haklarındaki olumsuz haberler ile ilgilenildiği gibi; olumlu yönde olan haberlerin ve hatta yayımlanmayan ama olumlu yönde yapılan faaliyetlerin ön planda yer almasını sağlayarak da hizmet vermekteyiz. Sadece bu kadar ile de sınırlı değil çalışmış olduğumuz firmaların pazardaki paylarını korumak amacıyla yapmaları gerekenleri tespit etmekteyiz. İtibar yönetimi kapsamlı bir çalışma olması nedeniyle kurumsal olarak verilen hizmetlerimiz arasında muhakkak ki şirket içinde yapılması gerekenler ve bu konuda yapılan ayrıntılı araştırmalarda yer almaktadır. Kurumsal olarak itibarınızı korumak ve itibarınıza yönelik tüm konular ile ilgilenmek zorunda olmamız nedeniyle bu alanda eğitimli gerek hukuki konularda tecrübeli ve donanımlı gerekse birçok farklı alanda eğitim alarak kendini geliştirmiş olan kişiler ile çalışmaktayız. Uzmanlarımız itibar yönetimi konusunda profesyonel olarak hizmet vermekte oldukları için 7 gün 24 saat sizlere aralıksız hizmet vermekte ve hatta öncelikli olarak sizleri düşünerek olabilecek bir takım durumları ve riskleri de tespit ederek sizlere uyarılarda ve yönlendirmelerde bulunmaktadır. Her zaman her konuda olduğu gibi bu konuda ve bu alanda da sizlere en doğru ve en ileri hizmeti vermekteyiz.

BİREYSEL İTİBAR

İtibar yönetimi; kurumsal olduğu gibi bireysel olarak da verilmekte olan kişilerin her anını takip ederek yapmış oldukları her konuşmanın her paylaşımın, her tür eylemin önünü ve arkasını düşünerek gerçekleştirilmektedir. Yapmış olduğumuz çalışmalar kapsamında sizlerin hakkında çıkmış olan geçmişe yönelik ve günümüze ait olan haberler tek tek incelenmekte ve araştırılmakta sonucunda itibarınıza zarar vermekte olan haberlerin her biri yayımdan kaldırılmakta, kaldırılması için gerekli olan tüm işlemler yapılmakta ve sizin adınıza takip edilmektedir. Bütün bunların yanı sıra itibar yönetimi kapsamında yapılan çalışmalarda kurumsalda olduğu gibi bireysel olarak da size bir takım yönlendirmeler yapılmakta ve yapılan yönlendirmeler sonucunda sizlere nasıl bir yol izlemeniz nelere dikkat ederseniz itibarınıza zarar gelmeyeceği ve tabi itibarınızı korumak amacıyla nasıl bir yol izlemeniz gerektiği söylenmektedir.

Tüm bunlar sizin itibar yönetimi adı altında almış olduğunuz hizmet kapsamındadır. Bunların yanı sıra sizler için neyin doğru neyin yanlış olduğundan tutunda, rakipleriniz ile ilgili yapılan araştırmalara kadar ve bu araştırmalar sonucunda sizin ne gibi açıklarınız veya eksikleriniz olduğuna kadar her ayrıntı düşünülmekte ve kapsamlı olarak yapılan yönlendirmeler ile itibar yönetimi çalışmaları gerçekleşmektedir. Bu çalışmaların arasında her tür hukuki konuda da sizin yanınızda yer almak ve sizlere yol göstermek bu süreçleri en az zarar ile itibarınızı zedelemeden atlatmanızı sağlamakta mevcuttur.