Türkiye Dedektif

Türkiye dedektif

TÜRKİYE’DE DEDEKTİF

Türkiye’de dedektif, özel olarak kurum ve kuruluşlar tarafından insanlara verilen, diğer dünya ülkelerindeki dedektiflik çalışmalarıyla yüksek bir şekilde benzerlik gösteren ve özellikle takip çalışmalarından elde edilen bilgilerle müşterilerimizin adına istihbaratlar toplanan bir çeşit hizmet türüdür. Firmamıza başvurularda bulunan ve haklı olan insanların davalarında ve isteklerinde bilgiler toplayarak, insanların her türlü sıkıntılı veya sorunlu süreçlerinde yardımcı olmaya ve yanında durmaya çalışırız. Hizmetlerimiz teknik alanda gerçekleştirilerek ilerleyecek olan çalışmalardır ve firmamız devlete bağlı özel dedektiflik kurumu olduğundan dolayı, bizlerin topladığı her bilgi profesyonel bir şekilde mahkemenin kabul edeceği işlemlerden geçmektedir. Ve bilgiler insanlara teslim edilmeden önce özel laboratuvarlarda, uzman ekipler tarafından balistik işlemler görmektedir. Müşterilerimizin talep ettikleri hizmetlerde kullandığımız dedektif cihazlarının yanı sıra, olaylara gösterdiğimiz davranışlar ve kararlılıklar sayesinde bizlerle birlikte çalışmakta olan müşterilerimize, oluşturdukları mahkemelerde büyük başarılar ve sonuçlar elde ettiririz. Müşterilerimizin bizlerden istekleri üzerine yönlendirdiğimiz dedektiflerimiz, çalışma gerçekleştirdiği hiçbir kanıt toplama işleminde kusur veya müşterilerimizin istemeyeceği herhangi bir hata sergilememiştir. Hatta firmamızla anlaştıktan sonra insanların alacak oldukları dedektif hizmetlerinde, insanları hem maddi hemde manevi yönden güvence içerisine alabilmek için gizlilik sözleşmesi hazırlar ve her iki tarafında onayına sunarız.

Gizlilik sözleşmesi nedir?

Gizlilik sözleşmesi, müşterilerimizin alacakları dedektiflik hizmetlerinin karşılığında ödedikleri ücretleri ve kendilerini güvencede tutabileceği resmi geçerliliği olan bir çeşit belgedir. İnsanların dedektiflerden hizmet talep etmeden önce dikkat etmesi gereken en temel nokta, hizmet alınacak olan firmaların müşterilerinin haklarını tam olarak koruyup veya korumadığına bakmaktadır. Firmamız bu anlamda yaptığı çalışmaların hepsinde önce müşterilerinin haklarını korumak için gizlilik sözleşmesi hazırlamaktadır. Bu sözleşme iki taraf tarafından da onaylandığı zaman, ortaya çıkacak olan bilgiler herhangi bir kimseyle paylaşılamaz. Paylaşılması durumunda dedektif firmamızın anlaşmalı olduğu avukat bürolarının avukatları haklı olan tarafın hakkını aramak ve kollamak için dava açacaktır ve açılan davaları sürekli olarak kontrol edeceklerdir.

İstanbul dedektif

Firmamız İstanbul üzerinde kurulan ilk dedektif firmasıdır. 1993 senesinde dedektiflik yasası Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından yürürlüğe geçirildikten 2 ay sonra İstanbul üzerinde çalışmalar yapmaya başladık. İlk çalışmamız eş takibi çalışması olmakta ve arkasından onu çocuk takibi ile öğrenci takibi çalışması izlemektedir. Günümüze kadar geliştirdiğimiz çalışmalarımızda 25 farklı alanda hizmet vermekteyiz. Ama çalışmalarımızın arasında insanların en çok tercih ettikleri hizmet her zaman eş takibi çalışması olmuştur. Dedektif çalışmalarımızla birlikte eşlerin yaptığı bütün yasa dışı işleri kayıt altına alırız. Müşterilerimizin bizlerden takip etmesini istediği bireyler gün içerisinde ne yapıyorsa ve hangi adımı atıyorsa adım adım izlenmektedir. 24 saat boyunca süren çalışmalarımızın performansını etkili bir şekilde arttırabilmek için en iyi dedektiflerimizi bu tarz bütün çalışmalara yönlendirmekteyiz.